Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Maude, Ralph Ostrowski - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V skrywa opis przejścia pobocznej misji Maude - Ralph Ostrowski. Nasza solucja do GTA 5 podpowiada jak zaliczyć kontrakt łowcy nagród - dowiesz się gdzie przebywa Ralph Ostrowski i jakie są możliwe metody zamordowania lub pojmania tej postaci.

Opis przejścia pobocznej misji Maude - Ralph Ostrowski

Dostępność: Trevor - GTA 5: Maude, Ralph Ostrowski - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Trevor

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna jakiś czas po zaliczeniu opcjonalnego zadania Maude. Musisz zaczekać aż otrzymasz e-maila od Maude z informacją na temat pierwszej poszukiwanej osoby i jej orientacyjną lokalizacją. Ralph Ostrowski skrywa się mianowicie na terenie kamieniołomu i znajduje się on w pokazanym na powyższym screenie miejscu, czyli przy autostradzie, na południowy-wschód od przyczepy Trevora.

Snajperka to dobry sposób na zamordowania Ostrowskiego - GTA 5: Maude, Ralph Ostrowski - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Snajperka to dobry sposób na zamordowania Ostrowskiego

Ralph przebywa na samym dole kamieniołomu i opisywaną misję możesz zaliczyć na kilka różnych sposobów. Jeżeli nie masz nic przeciwko zabiciu zbiega to użyj karabinu snajperskiego i zlikwiduj Ralpha z bezpiecznej odległości. Możesz także użyć snajperki do zniszczenia kół w jego SUV-ie, zmuszając Ostrowskiego do rozpoczęcia pieszej ucieczki, dzięki czemu stanie się on łatwym celem (musisz go w takiej sytuacji doścignąć i lekko potrącić lub osobiście powalić na ziemię).

Zajedź drogę pojazdowi prowadzonemu przez Ralpha - GTA 5: Maude, Ralph Ostrowski - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Zajedź drogę pojazdowi prowadzonemu przez Ralpha

Jeszcze inny plan zakłada wzięcie udziału w pościgu samochodowym, aczkolwiek w takiej sytuacji musisz dysponować dobrym pojazdem. W trakcie pościgu staraj się spychać auto uciekniera, dążąc do tego żeby na dłużej zatrzymało się ono w jakimś miejscu. Szybko podbiegnij do auta Ralpha i wyciągnij go z pojazdu.

Uwaga - Jeżeli udało ci się pojmać Ralpha żywcem (jest to bardzo wskazane, bo otrzymasz dzięki temu wyższą nagrodę) to na sam koniec będziesz musiał dodatkowo zawieźć zbiega do chatki Maude.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Maude - Ralph Ostrowski

Nagrody za ukończenie misji:

10000 dolarów (mniej jeśli zabiłeś Ralpha)