Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Napady - wybór, warianty, współpracownicy GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V wyjaśnia jakie znaczenie mają wybory w sprawie napadów. Dowiesz się również kiedy konkretnie wybiera się warianty napadów w GTA 5 i jakie zmiany pojawiają się zatrudniając do napadów różnych pomocników.

Ogólne informacje o planowaniu napadów

Wybór podejścia i załogi ma miejsce podczas planowania skoku - GTA 5: Napady - wybór, warianty, współpracownicy - GTA 5 - poradnik do gry
Wybór podejścia i załogi ma miejsce podczas planowania skoku

W grze jest sześć dużych napadów do wykonania, które (z reguły) wiążą się z bardzo solidnym zastrzykiem finansowym na koncie. Przygotowując się do zadania będziesz mógł wybrać jedną z dwóch dróg wykonania. Tutaj wybór powinien odpowiadać preferencjom gry. Zostaniesz w miarę dokładnie zapoznany z tym, co należy będzie wykonać i na tej podstawie musisz dokonać wyboru, który ci najlepiej odpowiada, czyli np. jeśli nie czujesz się komfortowo w powietrzu wybierz plan, który nie zakłada używania helikoptera. W zależności od wyboru będziesz też musiał zadbać o odpowiedni sprzęt, by umożliwić wykonanie zadania, czyli z najczęściej ukraść jakiś pojazd.

Drugą istotną sprawą jest dobór wspólników, których zabierzesz ze sobą. Są trzy podstawowe typy - kierowca, haker i strzelec, ale nie każdy napad wymaga udziału każdego z nich. Każdy z towarzyszy będzie chciał za swój udział określną część łupu, który zdobędziesz. Im lepsze jego umiejętności, tym wyższego procentu będzie sobie życzył, ale jednocześnie tym prostsza będzie misja.

Tania załoga uczyni misję trudniejszą, a dodatkowo niekiedy ktoś z nich może nie wyjść z napadu cało (dalej trzeba będzie wydać na niego pieniądze przy dzieleniu się). Mimo wszystko z punktu widzenia finansowego, jest to lepsze rozwiązanie, gdyż większą część łupu zachowasz dla siebie. Ponadto raz użyty kompan trwale zwiększa swoje umiejętności, zachowując jednocześnie stare żądania procentowe. Oznacza to, że wybór np. hakera Ricka przy skoku na jubilera sprawi, że będziesz miał małe okienko czasowe na opróżnienie gablot podczas napadu. Ale już w przypadku kolejnej robótki jego umiejętności będą porównywalne z najlepszą dostępną hakerką, a przy okazji zachowa on bardzo skromne wymagania swojej doli, w wysokości raptem 4%. Jeśli czujesz się na siłach, by podołać trudniejszym zadaniom, to wybór najtańszej ekipy będzie najintratniejszy. Ewentualnie, gdy chcesz mieć trochę więcej pewności na konkretnym polu możesz dobrać jednego weterana.

The Jewel Store Job (Robótka u jubilera)

Będziesz musiał wybrać między wariantem sprytnym, a głośnym. Sam przebieg misji nie ulega znaczącym zmianom bez względu na wybór, ale prawdopodobnie lepiej poradzisz sobie na sprytnym, gdyż całe okienko otrzymane od hakera będziesz mógł poświęcić na okradaniu gablot, bez przejmowania się obsługą i klientelą. Do wykonania misji potrzeba trzyosobowej załogi:

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie