Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Rampage One (Rzeźnia 1) - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera opis przejścia pobocznej misji Rampage One - Rzeźnia 1. Nasza solucja do GTA 5 podpowiada jak zaliczyć pierwszą Rzeźnię, czyli dużą bitwę, którą rozpoczyna się obok sklepu monopolowego w Sandy Shores.

Opis przejścia pobocznej misji Rampage One - Rzeźnia 1

Dostępność: Trevor - GTA 5: Rampage One (Rzeźnia 1) - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Trevor

Lokalizacja: Musisz dotrzeć do sklepu monopolowego znajdującego się w miasteczku Sandy Shores, na zachód od przyczepy Trevora (powyższy screen). Podejdź do osób spożywających piwo przed sklepem.

Używaj karabinu do likwidowania kolejnych wrogów - GTA 5: Rampage One (Rzeźnia 1) - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Używaj karabinu do likwidowania kolejnych wrogów

Rzeźnie w GTA V (rampage) działają na zbliżonych zasadach do poprzednich osłon cyklu, tak więc nie posiadają żadnej złożonej struktury, opierając się po prostu na sianiu zniszczenia. W celu pomyślnego zaliczenia opisywanego zadania musisz zabić co najmniej 25 wieśniaków (rednecków) w ciągu 2 minut. Sporym ułatwieniem jest to, że specjalna zdolność Trevora będzie pozostawała aktywna przez cały czas rozgrywania misji, tak więc nie baw się w chowanie za zasłonami, tylko pozostawaj na otwartej przestrzeni. Do eliminowania przeciwników wykorzystuj przede wszystkim przydzielony ci karabin szturmowy.

Granaty pomogą ci w wysadzaniu w powietrze pojazdów - GTA 5: Rampage One (Rzeźnia 1) - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Granaty pomogą ci w wysadzaniu w powietrze pojazdów

Trevor w momencie uaktywnienia zadania otrzymał także granaty odłamkowe i polecam je używać do szybkiego wysadzania w powietrze zatrzymujących się w okolicy pojazdów. Przypilnuj się ponadto w końcowej części misji, a to dlatego, że co najmniej jedno z aut spróbuje Cię rozjechać (odskocz na bok, zabij szybko kierowcę lub ustaw się przy ścianie budynku). Zadanie dobiegnie końca po upływie 2 minut (niezależnie od liczby zamordowanych przeciwników).

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Rampage One - Rzeźnia 1

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Get 45 Kills - Musisz zabić co najmniej 45 przeciwników. Skupiaj się przede wszystkim na eliminowaniu tych wrogów, którzy nie używają pojazdów, bo o wiele szybciej będą oni ginęli.
  2. Get 3 Headshots - Musisz zabić trzech przeciwników strzałami w głowę.
  3. Destroy 2 Vehicles - Musisz zniszczyć dwa pojazdy. Najlepiej jest skorzystać z granatów, podrzucając je po tym jak dane auto się gdzieś zatrzyma.