Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Noszenie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V oferuje opis przejścia pobocznej misji Noszenie prawdy. Poniższa solucja do GTA 5 objaśnia jak odblokować misję, jak pozyskać strój kultu Epsilonistów, jak założyć nowe przebranie i jak długo z niego korzystać.

Opis przejścia pobocznej misji Noszenie prawdy

Dostępność: Michael - GTA 5: Noszenie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Michael

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna po zaliczeniu opcjonalnego zadania Pogoń za prawdą. Zaczekaj na e-maila od Marnie, otwórz go i wybierz znajdujący się w nim link, dzięki czemu ponownie odwiedzisz stronę internetową www.epsilonprogam.com. Dwukrotnie kliknij na przycisku przelania 5000 dolarów na konto kultu (Donate $5000), tak by w sumie podarować kultystom 10 tysięcy dolarów. Musisz teraz cierpliwie odczekać aż w pobliżu posiadłości Michaela (dzielnica Downtown Vinewood) pojawi się znak kultu (punkt E na mapie świata). Spotkaj się w tym miejscu z Marnie (powyższy screen).

Po zakończonym spotkaniu z Marnie zaczekaj na kolejnego e-maila i wybierz zamieszczony w nim link - GTA 5: Noszenie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Po zakończonym spotkaniu z Marnie zaczekaj na kolejnego e-maila i wybierz zamieszczony w nim link. Po tym jak zostaniesz przeniesiony na stronę internetową www.epsilonprogam.com kliknij na pokazanym na screenie dużym przycisku i następnie wybierz opcję Buy Robes, dokonując w rezultacie zakupu kompletnego ubioru kultysty. Warto dodać, że strój kosztuje 25 tysięcy dolarów, tak więc jeśli nie dysponujesz taką kwotą to musisz w jakiś sposób pozyskać fundusze (np. wykonując inne misje, czekając na dochody z zakupionych nieruchomości czy okradając furgonetki opancerzone).

Powróć do willi Michaela i skorzystaj kilka razy z łóżka w sypialni (nie musisz zapisywać stanu gry, choć jest to oczywiście możliwe), dzięki czemu przyśpieszysz upływ czasu (każda interakcja z łóżkiem to przeskok o sześć godzin) - GTA 5: Noszenie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Powróć do willi Michaela i skorzystaj kilka razy z łóżka w sypialni (nie musisz zapisywać stanu gry, choć jest to oczywiście możliwe), dzięki czemu przyśpieszysz upływ czasu (każda interakcja z łóżkiem to przeskok o sześć godzin). Przeczekaj w ten sposób około jednego dnia, a powinieneś otrzymać e-maila z potwierdzeniem dostarczenia zakupionego ubioru. Podejdź w rezultacie do szafy na ubrania, zlokalizuj zakupiony obiekt (powyższy screen) i załóż szaty Epsilonisty (Epsilon Robes).

Możesz skorzystać z łóżka lub odczekać aż minie 10 dni, wykonując w międzyczasie inne misje - GTA 5: Noszenie prawdy - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Możesz skorzystać z łóżka lub odczekać aż minie 10 dni, wykonując w międzyczasie inne misje

Kolejny wymóg to noszenie szat przez co najmniej dziesięć dni, przy czym podobnie jak w przypadku niedawnego zakupu możesz przyśpieszyć ten proces poprzez wchodzenie w interakcje z łóżkiem. Jak łatwo można policzyć dokonanie przeskoku o 10 dni wiąże się z koniecznością wykonania 40 takich operacji. Jeżeli wszystko wykonałeś zgodnie z planem to na sam koniec otrzymasz e-maila z gratulacjami od Crisa.

Uwaga - Jeśli pomimo odczekania określonej liczby dni nie otrzymujesz potwierdzenia (czy to ze sklepu Epsilonistów czy od Crisa) to spróbuj wyjść z posiadłości Michaela lub nie wykonywać żadnych dodatkowych czynności przez kilkanaście sekund od momentu ostatniego użycia łóżka.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Noszenie prawdy

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%: Misja ta nie posiada żadnych dodatkowych wymagań, tak więc automatycznie zaliczana jest w 100 procentach.