Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Boczny tor - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V zamieściliśmy opis przejścia głównej misji 82 - Boczny tor. Nasza solucja do GTA 5 objaśnia jakie czynności wykonać do zatrzymania pociągu oraz jak ukraść lokomotywę z wykorzystaniem śmigłowca.

Ogólne założenia misji 82 - Boczny tor

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 74 (Wielka fucha) oraz wybrać w jej końcowej części oczywisty wariant zachowania (Obvious). Po otrzymaniu smsa od Lestera na mapie świata pojawi się ikona Hs symbolizująca stację kolejową.

Grywalne postacie: Michael

Dodatkowe informacje: Jedynym założeniem tej misji przygotowawczej jest dokonanie kradzieży lokomotywy oraz pustego wagonu towarowego, dzięki czemu będą one mogły zostać użyte we właściwym napadzie. O ile poprawnie wykonasz wszystkie kroki nie będziesz musiał z nikim walczyć ani nie zaalarmujesz sił policji.

Kompletny opis przejścia misji 82 - Boczny tor

Miejscem rozpoczęcia tej misji jest stacja kolejowa znajdująca się we wschodniej części mapy, tuż przy autostradzie i kamieniołomie - GTA 5: Boczny tor - solucja - GTA 5 - poradnik do gry

Miejscem rozpoczęcia tej misji jest stacja kolejowa znajdująca się we wschodniej części mapy, tuż przy autostradzie i kamieniołomie. Po dotarciu na miejsce wysłuchaj rozmowy z Trevorem, po czym przystąp do działania. Zacznij się mianowicie skradać, zmierzając w stronę widocznych w oddali dwóch pracowników kolei. Najpierw zaatakuj z zaskoczenia osobę przebywającą w wieży kontrolnej (powyższy screen).

Zostało jeszcze 54% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie