Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Wymiatanie biura - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V możesz znaleźć opis przejścia głównej misji 63 - Wymiatanie biura. Poniższa solucja do GTA 5 zawiera wyjaśnienie jak zidentyfikować właściwy pojazd do śledzenia, jak śledzić auto pracownika FIB nie dając się zauważyć kierowcy i jak ustalić gdzie mieszka śledzona osoba.

Ogólne założenia misji 63 - Wymiatanie biura

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 61 (Świeże mięso). Możesz już ponownie odwiedzić zakład konfekcyjny, w którym przebywa Lester (punkt L na mapie świata).

Grywalne postacie: Michael

Dodatkowe informacje: Misja ta spełnia rolę pierwszej części przygotowań do infiltracji budynku Agencji, mającej na celu ustalenie czy przeciw kolegom Michaela z FIB prowadzone jest wewnętrzne śledztwo i jakie dowody zostały w nim zgromadzone. Opisywane zadanie nie jest na szczęście trudne, zakładając zidentyfikowanie i śledzenie jednego z woźnych z zamiarem pozyskania jego identyfikatora i stroju roboczego.

Kompletny opis przejścia misji 63 - Wymiatanie biura

Okolice parkingu FIB - GTA 5: Wymiatanie biura - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Okolice parkingu FIB

Miejscem rozpoczęcia opisywanej misji jest zakład konfekcyjny znajdujący się w dzielnicy La Mesa, który miałeś już okazję odwiedzać przy okazji planowania skoku na sklep jubilerski. Po dotarciu na miejsce obejrzyj scenkę ze spotkania ze Steve'em oraz Dave'em. Wyjdź z budynku, wsiądź do auta, zaczekaj aż dołączy do Ciebie Lester i wyrusz w stronę znajdującego się na zachód stąd wieżowca FIB. Zatrzymaj pojazd w pobliżu wyjazdu z wielopoziomowego parkingu.

Twoje nowe zadanie to zidentyfikowane pojazdu należącego do woźnego i jego rejestracja to 83QSL722 - GTA 5: Wymiatanie biura - solucja - GTA 5 - poradnik do gry

Twoje nowe zadanie to zidentyfikowane pojazdu należącego do woźnego i jego rejestracja to 83QSL722. Dokładnie sprawdzaj wszystkie wyjeżdżające z garażu auta, za każdym razem wciskając i przytrzymując przycisk filmowej kamery. Auto woźnego to pokazany na dołączonym screenie czerwony sedan.

Trzymaj się w bezpiecznej odległości od śledzonego auta - GTA 5: Wymiatanie biura - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Trzymaj się w bezpiecznej odległości od śledzonego auta

Rozpocznij śledzenie pojazdu woźnego. W trakcie rozgrywania tej części misji pamiętaj o zachowywaniu bezpiecznego dystansu od jego auta. Jeśli zdarzy się tak, że samochód woźnego zatrzyma się na światłach czy w korku ulicznym to również zdecyduj się na postój, najlepiej przy krawężniku. Nie przejmuj się też jeśli czerwony sedan zasłonięty zostanie przez inne auta, bo swój cel będziesz przez cały czas widział na radarze.

Zaczekaj aż woźny wejdzie do swojego mieszkania i dołącz do niego - GTA 5: Wymiatanie biura - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Zaczekaj aż woźny wejdzie do swojego mieszkania i dołącz do niego

Scena śledzenia pojazdu dobiegnie końca w momencie dotarcia w pobliże budynku, w którym woźny ma swoje mieszkanie i jest to zachodnia część Vinewood (West Vinewood). Zaparkuj samochód we wskazanym przez Lestera miejscu i zacznij śledzić woźnego pieszo, również zachowując bezpieczny dystans. Zaczekaj aż śledzona osoba wejdzie do mieszkania na piętrze i dołącz do niej. Po obejrzeniu cut-scenki ukazującej pozyskanie identyfikatora i ubrania woźnego powróć do Lestera. Powróć do zakładu i udaj się do biura zlokalizowanego na piętrze.

Nagrody i wyzwania misji 63 - Wymiatanie biura

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Eagle Eye - Musisz dokonać przybliżenia obrazu (kamera filmowa) na wszystkich pojazdach wyjeżdżających z parkingu FIB.
  2. He Missed a Spot - Nie możesz zostać wykryty podczas śledzenia auta woźnego. Zachowuj bezpieczny dystans, pomagając sobie wskazaniami radaru.
  3. Time - Musisz ukończyć misję w czasie krótszym niż 9 minut. Jako że na długość sceny ze śledzenia auta woźnego nie masz wpływu postaraj się szybko dotrzeć do budynku FIB i w końcówce misji do zakładu konfekcyjnego.