Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Praktyka łowiecka - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V ma do zaoferowania opis przejścia pobocznej misji Praktyka łowiecka. Niniejsza solucja do GTA 5 podpowiada jak bezbłędne ukończyć polowanie, tzn. jak zbliżyć się do wszystkich 4 łosi pozostając niezauważonym i jak zastrzelić każdy ze zwierząt.

Opis przejścia pobocznej misji Praktyka łowiecka

Dostępność: Trevor - GTA 5: Praktyka łowiecka - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Trevor

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna jakiś czas po zaliczeniu opcjonalnego zadania Praktyka strzelecka. Musisz zaczekać do momentu, w którym otrzymasz smsa od Cletusa i spotkać się z nim w północno-zachodniej części mapy, a konkretnie w lesie Paleto (Paleto Forest). Mężczyzna będzie stał przy jednej z chatek (powyższy screen).

Pierwszy łoś - GTA 5: Praktyka łowiecka - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Pierwszy łoś

Przed Tobą kolejna wyprawa z udziałem Cletusa i tym razem zapolujecie na łosie. Odbierz od Cletusa karabin snajperski oraz wabik i wyrusz śladem myśliwego, załączając przy okazji tryb skradania się. Po drodze wysłuchuj koniecznie podpowiedzi Cletusa, dowiadując się między innymi o tym, że najbezpieczniejszą metodą na zbliżenie się do łosia jest przemieszczanie się pod wiatr (wskaźnik kierunku i siły wiatru w prawym dolnym rogu ekranu). Wkrótce zbliżycie się do pierwszego zwierzęcia. Wyceluj w łosia i oddaj strzał. Uwaga - Jeśli chcesz zaliczyć tę misję w 100 procentach to musisz zabijać łosie celując w okolice ich serc.

Zostało jeszcze 55% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie