Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Pamiątki z Vinewood, Tyler - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V skrywa opis przejścia pobocznej misji Pamiątki z Vinewood - Tyler. W naszej solucji do GTA 5 objaśniamy gdzie można rozpocząć zadanie, jak zinfiltrować posiadłość Tylera Dixona i kiedy zdecydować się na kradzież ubrania celebryty.

Opis przejścia pobocznej misji Pamiątki z Vinewood - Tyler

Dostępność: Trevor - GTA 5: Pamiątki z Vinewood, Tyler - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Trevor

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna po zaliczeniu opcjonalnego zadania Nigel i pani Thornhill. W trakcie przemierzania Los Santos możesz zauważyć pokazany na dołączonym screenie pomarańczowy okrąg, który prowadzi do posiadłości Tylera Dixona znajdującej się w dzielnicy Rockford Hills.

Ogrodnik - GTA 5: Pamiątki z Vinewood, Tyler - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Ogrodnik

Ustaw się przed główną bramą wjazdową i zlokalizuj na lewo od niej niższy fragment murku, na który można się wspiąć. Po wkroczeniu na teren posiadłości zacznij skradać się i zaatakuj z zaskoczenia ogrodnika stojącego przy furgonetce zaparkowanej na podjeździe.

Obiegnij teraz dom od prawej strony, przeskakując po drodze nad dwoma nowymi murkami - GTA 5: Pamiątki z Vinewood, Tyler - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Obiegnij teraz dom od prawej strony, przeskakując po drodze nad dwoma nowymi murkami. Docelowo powinieneś znaleźć się w pokazanym na screenie miejscu, czyli w pobliżu basenu z Tylerem i towarzyszącą mu kobietą. Jeśli chcesz zaliczyć tę misję w 100 procentach to nie możesz zostać wykryty i w rezultacie na kradzież ubrania Tylera musisz zdecydować się we właściwym momencie, a konkretnie gdy wyjdzie z basenu i zacznie podliczać kalorie. Po dokonaniu kradzieży wycofaj się do punktu, w którym czekałeś na ruch ze strony celebryty i opuść posiadłość (uwaga - jeżeli zostaniesz wykryty przez Tylera lub jeżeli go zabijesz to konieczne będzie zgubienie dwugwiazdkowego pościgu!). Możesz już skontaktować się z Nigelem.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Pamiątki z Vinewood - Tyler

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Weed Killer - Musisz zaatakować z zaskoczenia ogrodnika przebywającego w posiadłości Tylera.
  2. Pilferer - Musisz ukraść ubranie Tylera pozostając przez cały czas niewykrytym.