Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Kino Doppler, Nieruchomości - solucja, wszystkie misje GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera zestawienie pobocznych misji dla nieruchomości Kino Doppler. Nasza solucja do GTA 5 objaśnia jak zachować się po kradzieży w kinie i jak pomóc w rozreklamowaniu biznesu dzięki rozrzucaniu ulotek.

Kradzież w kinie

Możesz otrzymać wiadomość od zarządcy kina dotyczącą tego, że zostało ono okradzione. Po dotarciu na miejsce (punkt P na mapie świata) powinieneś zauważyć uciekający pojazd i musisz wyruszyć za nim pościg (warto dysponować jakimś szybkim autem). Zastrzel złodzieja (uwaga - może odpowiedzieć ogniem) i odzyskaj skradzioną przez niego gotówkę.

Rozrzucanie ulotek

Uważaj żeby w nic nie uderzyć, szczególnie jeśli Twoja postać nie opanowała sztuki pilotażu - GTA 5: Kino Doppler, Nieruchomości - solucja, wszystkie misje - GTA 5 - poradnik do gry
Uważaj żeby w nic nie uderzyć, szczególnie jeśli Twoja postać nie opanowała sztuki pilotażu

Możesz otrzymać wiadomość od zarządcy kina dotyczącą planu rozreklamowania tego biznesu. Udaj się do lotniska (punkt P na mapie świata) i wsiądź do specjalnie przygotowanego samolotu (Mallard). Wznieś się w powietrze i zacznij w dowolnej kolejności odwiedzać obszary oznaczone na mapie żółtymi okręgami. Za każdym razem gdy znajdziesz się wewnątrz żółtego obszaru wciskaj odpowiedni przycisk na krzyżaku celem rozrzucenia ulotek. Na sam koniec powróć na lotnisko i ostrożnie wyląduj.