Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA V - poradnik do gry

GTA V - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Abigail | Misje od nieznajomych i dziwaków - mapa | GTA V Poradnik GTA V

Abigail

Dostępność: Michael - Abigail | Misje od nieznajomych i dziwaków - mapa | GTA V - GTA V - poradnik do gry

Dostępność: Michael

Lokalizacja: Musisz zakupić nieruchomość o nazwie Dok Sonar Collections (kosztuje ona 250 tysięcy dolarów), znajdującą się w północno-zachodniej części mapy, na zachód od góry Mount Chiliad. Po wykonaniu tej czynności grając jako Michael zaczekaj na pojawienie się pytajnika, dotrzyj w to miejsce i przejdź na przeciwległy koniec pokazanego na screenie molo. Porozmawiaj z przebywającą w tym miejscu Abigail. Kobieta wyśle Cię na poszukiwania części łodzi podwodnej, które znajdują się głęboko pod wodą w różnych częściach mapy. W celu rozpoczęcia procesu odnajdywania części łodzi podwodnej zajmij miejsce na pokładzie zacumowanej przy molo czerwonej łodzi (Nagasaki Dinghy), która jest wyposażona w sprzęt płetwonurka.

Jedna z przykładowych części łodzi podwodnej - jest ich w sumie 30 - Abigail | Misje od nieznajomych i dziwaków - mapa | GTA V - GTA V - poradnik do gry
Jedna z przykładowych części łodzi podwodnej - jest ich w sumie 30

Do odnajdywania miejsc z częściami możesz użyć poradnika "GTA V - Mapy i sekrety" lub kierować się w stronę pojawiających się na mapie świata zielonych okręgów i po zanurzeniu sugerować się wskazaniami sonaru. Polecam dokładnie badać głębiny, albowiem oprócz głównych sekretów możesz też odnajdywać między innymi walizki z gotówką, apteczki czy nowe modele bronie. Uważaj natomiast na rekiny, którą mogą zaatakować Michaela, trzymając się od nich z daleka.

Możesz zabić Abigail lub pozwolić jej na opuszczenie doku - Abigail | Misje od nieznajomych i dziwaków - mapa | GTA V - GTA V - poradnik do gry
Możesz zabić Abigail lub pozwolić jej na opuszczenie doku

Po zebraniu wszystkich trzydziestu części zaczekaj aż Michael skontaktuje się z Abigail, po czym powróć do Doku Sonar Collections żeby ponownie porozmawiać z kobietą. Spotkanie to będzie miało bardzo rozczarowujący finał, albowiem w nagrodę za swoje starania otrzymasz symboliczne 10 dolarów. Możesz w zależności od upodobań zemścić się na Abigail i ją zabić lub pozwolić jej na opuszczenie okolic doku.

Nagrody za ukończenie misji:

  • nowa osoba na liście kontaktów Michaela: Abigail
  • 10 dolarów (nagroda przyznawana jest po odnalezieniu wszystkich części łodzi podwodnej)