Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Przysługa - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera opis przejścia pobocznej misji Przysługa. Nasza solucja do GTA 5 objaśnia gdzie spotkać się z Tonyą, jak dotrzeć do miejsca rozgrywania misji oraz jak poprawnie odholować pierwszy samochód.

Opis przejścia pobocznej misji Przysługa

Dostępność: Franklin - GTA 5: Przysługa - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Franklin

Lokalizacja: Musisz porozmawiać z Tonyą i możesz ją spotkać po przeciwnej stronie ulicy od domu Franklina (powyższy screen). Podejdź do niej celem zainicjowania rozmowy i rozpoczęcia jej opcjonalnej misji.

Auto pomocy drogowej - GTA 5: Przysługa - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Auto pomocy drogowej

Powróć do swojego pojazdu (lub zdobądź jakiś środek transportu), zaczekaj aż dołączy do Ciebie Tonya i wyruszcie do znajdującego się na wschód od domu Franklina parkingu policyjnego. Podjedź do jednej z bram parkingu, zaczekaj aż się ona otworzy, wjedź do środka i wysiądź z auta. Podejdź do półciężarówki pomocy drogowej (Towtruck) i zajmij miejsce na jej pokładzie.

Ustaw się przed lub za wrakiem, podejdź do niego i skorzystaj z dźwigu - GTA 5: Przysługa - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Ustaw się przed lub za wrakiem, podejdź do niego i skorzystaj z dźwigu

Twoim zadaniem jest odholowanie porzuconego pojazdu na parking policyjny. Po dotarciu do miejsca, w którym znajduje się wrak ustaw się dokładnie przed nim lub dokładnie za nim. Opuść dźwig (odpowiedni ruch lewą gałką analogową) i ostrożnie podjedź do wraku, tak by go zaczepić. Podnieś dźwig i dopiero wtedy wyrusz w stronę parkingu policyjnego. W drodze powrotnej nie powinieneś oczywiście decydować się na żadne niebezpieczne manewry, tak by holowany pojazd przypadkowo się nie odczepił. Po znalezieniu się z powrotem na parkingu policyjnym zatrzymaj się w pobliżu oznaczonego przez grę okręgu i odczep wrak, co pozwoli ci zaliczyć tę niezbyt wymagającą misję.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Przysługa

Nagrody za ukończenie misji:

nowa osoba na liście kontaktów Franklina: Tonya

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Time - Musisz ukończyć misję w czasie krótszym niż 5 minut. Postaraj się już na starcie dysponować szybkim pojazdem, a w dalszej części misji jak najszybciej dotrzeć do porzuconego pojazdu.
  2. Unhook Bonus - Nie możesz doprowadzić do odczepienia wraku aż do momentu gdy dotrzesz z nim na park policyjny.