Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Napisy, Murder Mystery - solucja, mapa, wszystkie napisy GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajdziesz opis przejścia misji Murder Mastery, a konkretnie fragment dotyczący napisów. Nasza solucja do GTA 5 pokazuje miejsca odnalezienia czterech sekretnych napisów.

Ogólne informacje o napisach

W pierwszej kolejności musimy odnaleźć na terenie Los Santos - oczywiście Michaelem - cztery sekretne napisy, które mają bezpośredni związek ze wspomnianą zbrodnią. Po podejściu do nich charakterystyczny dźwięk informuje nas o potwierdzeniu faktu odnalezienia owych sekretów.

Pierwszy napis

Gentry Manor Hotel - GTA 5: Napisy, Murder Mystery - solucja, mapa, wszystkie napisy - GTA 5 - poradnik do gry
Gentry Manor Hotel

Jeden o treści "Old Fred acts nice, but it ain't so!" znajdziemy w zachodniej części Vinewood, a mianowicie na terenie Gentry Manor Hotel.

Wejście do omawianej części hotelu. - GTA 5: Napisy, Murder Mystery - solucja, mapa, wszystkie napisy - GTA 5 - poradnik do gry
Wejście do omawianej części hotelu.

Przejście ze schodami do kompleksu hotelowego, gdzie znajdziemy nasz napis, zostało ulokowane w dłuższej części muru od strony ulicy.

I o to nasz pierwszy napis. - GTA 5: Napisy, Murder Mystery - solucja, mapa, wszystkie napisy - GTA 5 - poradnik do gry
I o to nasz pierwszy napis.

Napis wyraźnie widać na ścianie budynku, który miniemy w pierwszej kolejności od razu po wejściu do wewnętrznego kompleksu hotelowego.

Drugi napis

Oriental Theater. - GTA 5: Napisy, Murder Mystery - solucja, mapa, wszystkie napisy - GTA 5 - poradnik do gry
Oriental Theater.

Drugi o treści "Ain't no mystery. They drowned her because of what she knew!" znajdziemy w Downtown Vinewood, a mianowicie przy samym wejściu do kina o nazwie Oriental Theater.

Nieco ukryte, ale da się znaleźć. - GTA 5: Napisy, Murder Mystery - solucja, mapa, wszystkie napisy - GTA 5 - poradnik do gry
Nieco ukryte, ale da się znaleźć.

Nasz napis znajdziemy ukryty na ścianie za jedną z palm rosnących przed wejściem do kina.

Trzeci napis

City Hall. - GTA 5: Napisy, Murder Mystery - solucja, mapa, wszystkie napisy - GTA 5 - poradnik do gry
City Hall.

Trzeci o treści "Fred makes cartoons for kids, funny thing considering what he hid" znajdziemy na osiedlu Alta, a mianowicie na budynku City Hall.

Lampa wyraźnie wskazuje nam na obecność napisu. - GTA 5: Napisy, Murder Mystery - solucja, mapa, wszystkie napisy - GTA 5 - poradnik do gry
Lampa wyraźnie wskazuje nam na obecność napisu.

Po dotarciu na wskazane miejsce wystarczy obejść budynek dookoła i natrafić na wgłębienie w ścianie, do którego prowadzą schodki z obu stron zabudowane prowizorycznym trawnikiem. W razie problemów wystarczy spojrzeć na minimapę widoczną na powyższym zdjęciu, aby mniej więcej móc zorientować się w położeniu terenowym tegoż punktu.

Czwarty napis

Galileo Observatory. - GTA 5: Napisy, Murder Mystery - solucja, mapa, wszystkie napisy - GTA 5 - poradnik do gry
Galileo Observatory.

Czwarty o treści "David Richards knows" znajdziemy w  Vinewood Hills, a mianowicie na terenie dużego budynku obserwatorium o nazwie Galileo Observatory.

Ścieżka prowadząca do napisu. - GTA 5: Napisy, Murder Mystery - solucja, mapa, wszystkie napisy - GTA 5 - poradnik do gry
Ścieżka prowadząca do napisu.

Docierając na miejsce wybieramy przejście prowadzące na tyły budynku - patrząc od frontu będzie to lewe - i przechodzimy troszkę wzdłuż, aby dotrzeć do ściany, na której będzie widnieć poszukiwana przez nas informacja.

Ostatni napis odnaleziony! - GTA 5: Napisy, Murder Mystery - solucja, mapa, wszystkie napisy - GTA 5 - poradnik do gry
Ostatni napis odnaleziony!

I o to nasz ostatni napis - tak jak to było już wspomniane znajduje się na zewnętrznej ścianie budynku pomiędzy dwoma otworami wentylacyjnymi.