Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA V - poradnik do gry

GTA V - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

44 - Grzeszna miłość | Wątek główny GTA V Poradnik GTA V

44: The Vice Assassination (Grzeszna miłość)

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 24 (Multibójstwo). Jakiś czas po zaliczeniu tego zadania w pobliżu placu Legion Square pojawi się nowy punkt dotyczący odbycia kolejnej rozmowy telefonicznej z Lesterem.

Grywalne postacie: Franklin

Dodatkowe informacje: To kolejne już zabójstwo zlecone przez Lestera. Pozbycie się wskazanej przez niego osoby nie będzie jakoś szczególnie trudne, przy czym podobnie jak w przypadku poprzednich tego typu zadań dobrze jest mieć na wyposażeniu wyciszony karabin snajperski.

Legion Square - 44 - Grzeszna miłość | Wątek główny GTA V - GTA V - poradnik do gry
Legion Square

Miejscem rozpoczęcia opisywanej misji są okolice placu Legion Square zlokalizowanego w centralnej części Los Santos. Po dotarciu na miejsce musisz podejść do budki telefonicznej i odebrać telefon od Lestera, który wyjaśni Franklinowi szczegóły misji. Plan zakłada mianowicie zamordowanie Jacksona Skinnera oskarażanego o nielegalną sprzedaż danych osobowych. Uwaga - Jeśli grasz na giełdzie to rozważ zakup akcji firmy Fruit, albowiem to ona najwięcej zyska na pozbyciu się Skinnera.

Zostało jeszcze 50% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie