Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Powitanie po amerykańsku - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V skrywa opis przejścia pobocznej misji Powitanie po amerykańsku. Nasza solucja do GTA 5 podpowiada gdzie można ponownie spotkać Joe i Josefa, jak doścignąć postać uciekającą na quadzie i jak doścignąć dwie osoby podróżujące na motocyklach.

Opis przejścia pobocznej misji Powitanie po amerykańsku

Dostępność: Trevor - GTA 5: Powitanie po amerykańsku - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Trevor

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna jakiś czas po zaliczeniu opcjonalnego zadania Straż Graniczna. Musisz dotrzeć do górskiej ścieżki zlokalizowanej na południe od góry Mount Chiliad celem ponownego spotkania się z Joe i Josefem (powyższy screen).

Quadowiec - GTA 5: Powitanie po amerykańsku - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Quadowiec

Wysłuchaj rozmowy, po czym wsiądź do SUV-a (Park Ranger) i rozpocznij pościg za osobą uciekającą na quadzie. Podobnie jak w poprzedniej misji dobrze byłoby ostrzelać quad np. z użyciem pistoletu maszynowego, doprowadzając do szybszego uszkodzenia maszyny. Po tym jak quadowiec zatrzyma się szybko wysiądź z auta i postaraj się żeby to Trevor poraził go paralizatorem.

Motocykliści - GTA 5: Powitanie po amerykańsku - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Motocykliści

Doprowadź quadowca do pojazdu i wyrusz do fabryki cementu zlokalizowanej na południe stąd. W tym przypadku wymagane będzie zatrzymanie dwóch osób podróżujących na motocyklach i jeśli pośpieszysz się to użycie broni nie będzie wymagane. Równie dobrze możesz bowiem uderzyć w każdy z motocykli. Użyj paralizatora na nowych imigrantach i zaczekaj aż wsiądą do auta. To już koniec tej misji.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Powitanie po amerykańsku

Nagrody za ukończenie misji:

500 dolarów

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Downed - Musisz zatrzymać osobę uciekającą na quadzie w czasie krótszym niż 30 sekund. Wskazane jest użycie broni palnej.
  2. Double Downed - Musisz zatrzymać dwie osoby uciekające na motocyklach w czasie krótszym niż 55 sekund. Użyj broni palnej lub uderz w każdy z motocykli.
  3. Shock and Awe - Musisz osobiście zneutralizować wszystkich imigrantów, używając na nich paralizatora.