Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Zielone korzenie, Odbiór - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V skrywa opis przejścia pobocznej misji Zielone korzenie - Odbiór. W poniższej solucji do GTA 5 znajdziesz infromacje gdzie ukryto pojazd w dzielnicy Murrieta Heights, jak uniknąć stróżów prawa i jak dotrzeć pick-upem we wskazane miejsce przed upływem czasu

Opis przejścia pobocznej misji Zielone korzenie - Odbiór

1 - GTA 5: Zielone korzenie, Odbiór - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Dostępność: Franklin - GTA 5: Zielone korzenie, Odbiór - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Franklin

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna jakiś czas po zaliczeniu opcjonalnego zadania Zielone korzenie - Franklin. Musisz zaczekać do momentu, w którym otrzymasz smsa od Barry'ego. Możesz już wyruszyć na poszukiwania samochodu do dzielnicy Murrieta Heights znajdującej się we wschodniej części Los Santos. Zbadaj obszar wewnątrz dużego zielonego okręgu. Lokalizacja poszukiwanego auta pokazana została na screenie 1 i jest to pick-up (screen 2).

Szybko wsiądź do auta, bo tuż po wysłuchaniu nowej rozmowy z Barrym gra załączy licznik upływu czasu (5 minut) - GTA 5: Zielone korzenie, Odbiór - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Szybko wsiądź do auta, bo tuż po wysłuchaniu nowej rozmowy z Barrym gra załączy licznik upływu czasu (5 minut). Miejsce odnalezienia pojazdu dobrze byłoby opuścić skręcając przy pierwszej możliwej okazji w prawo i następnie wybierając pokazany na screenie wyjazd. Pozwoli ci to uniknąć zaalarmowania stróżów prawa, którzy zaczaili się w pobliżu.

Miejsce zakończenia misji - GTA 5: Zielone korzenie, Odbiór - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Miejsce zakończenia misji

Powróć na główną drogę i wyrusz w stronę mieszkania Barry'ego. Po drodze staraj się wybierać główne drogi i pomagać sobie w razie potrzeby spowolnieniem czasu, dzięki czemu nie stracisz zbyt dużo czasu. Zaparkuj pick-upa na tyłach mieszkania Barry'ego i oddal się od tego miejsca. Zaczekaj na telefon, który zakończy opisywaną misję.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Zielone korzenie - Odbiór

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Mission Time - Musisz ukończyć misję w czasie krótszym niż 2 minuty i 45 sekund. Jak najszybciej wsiądź do pick-upa i nie strać zbyt dużo czasu na próbach uniknięcia sił policji rozstawionych w pobliżu miejsca jego odnalezienia.
  2. Unwanted Outcome - Musisz uniknąć zaalarmowania policji.