Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Ocena ryzyka - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V ma do zaoferowania opis przejścia pobocznej misji Ocena ryzyka. W naszej solucji do GTA 5 znajdziesz objaśnienie gdzie znaleźć bezdomnego psa, jak uratować Doma i jak ukończyć i wygrać ekstremalne zawody kaskaderskie z jego udziałem.

Opis przejścia pobocznej misji Ocena ryzyka

Dostępność: Franklin - GTA 5: Ocena ryzyka - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Franklin

Lokalizacja: Musisz dotrzeć do wzgórz Vinewood (Vinewood Hills) zlokalizowanych na północ od Los Santos. Przy jednej z asfaltowych dróg powinieneś zauważyć pokazanego na screenie psa. Zatrzymaj samochód i wyrusz za psem. Zwierzak doprowadzi Cię do miejsca, w którym spadochroniarz dość niefortunnie wylądował. Oswobódź Doma, dowiadując się, że jest miłośnikiem bardzo ryzykownych akcji i otrzymując zaproszenie na jedną z nich. Ruszaj za Domem i zatrzymaj się w miejscu, w którym pojawi się wezwany przez niego śmigłowiec. Zajmij miejsce na pokładzie maszyny latającej.

W zależności od upodobań możesz wysłuchać pełnej rozmowy z Domem lub przyśpieszyć lot ku górze Mount Chiliad - GTA 5: Ocena ryzyka - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

W zależności od upodobań możesz wysłuchać pełnej rozmowy z Domem lub przyśpieszyć lot ku górze Mount Chiliad. Po znalezieniu się nad górą wciśnij odpowiedni przycisk żeby wykonać skok i rozpocząć lot. Nie musisz oczywiście od razu używać spadochronu, tylko możesz zaczekać aż znajdziesz się bliżej góry. Nie jest też wymagane dokładne wycelowanie w pokazane na dołączonym screenie lądowisko, przy czym jeśli wylądujesz zbyt daleko od żółtego okręgu to konieczne okaże się odbycie przymusowej pieszej wędrówki, która z racji specyfiki terenu może okazać się bardzo trudna. Uwaga - Warto przytrzymywać przycisk na padzie automatycznie nakierowujący na oznaczony punkt na ziemi, dzięki czemu łatwiej ci będzie wykonać poprawne lądowanie.

Zostało jeszcze 45% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie