Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Wypadek na budowie, Przypadkowe zdarzenia - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto V możesz znaleźć opis przejścia przypadkowego zdarzenia Wypadek na budowie. Nasza solucja do GTA 5 prezentuje lokację, w której może dojść do wypadku, oraz podpowiada jak najlepiej zareagować na załączenie się wydarzenia.

Dostępność: dowolna postać

Lokalizacja: Plac budowy w dzielnicy Little Seoul w centralnej części Los Santos, niedaleko pierwszego miejsca zamieszkania Franklina.

Buldożer - GTA 5: Wypadek na budowie, Przypadkowe zdarzenia - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Buldożer

W trakcie przemierzania okolic placu budowy może zostać wyświetlona cut-scenka ukazująca nieszczęśliwy wypadek. Szybko dotrzyj na teren budowy i po wysłuchania nawoływań uwięzionego pracownika wsiądź do zaparkowanego w pobliżu buldożera (HVY Dozer).

Musisz odblokować dostęp do drzwi kierowcy - GTA 5: Wypadek na budowie, Przypadkowe zdarzenia - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Musisz odblokować dostęp do drzwi kierowcy

Użyj buldożera do przepchnięcia dużych rur i tym samym odblokowania wyjścia ze zniszczonej ciężarówki od strony fotela kierowcy. Po wykonaniu tej akcji wycofaj buldożer na bezpieczną odległość i odczekaj na eksplozję. Pozostało ci już tylko odebrać podziękowania od uratowanej osoby.

Nagrody za ukończenie zdarzenia:

+2 do umiejętności prowadzenia pojazdów