Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Czas przejścia - jak długo zajmuje przejście gry? GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto V dowiesz się ile czasu zajmuje przejście gry w różnych wariantach. W zależności od tego jak będziesz przechodził GTA V, gra może się zarówno znacznie wydłużyć jak i skrócić.

  1. Grand Theft Auto V, jak na grę typu sanbox przystało, posiada bardzo duży i otwarty świat. Gra jest praktycznie niemożliwa do przejścia w małym odstępie czasowym, zwłaszcza, że przemierzając Los Santos można się świetnie i długo bawić nie wykonując nawet misji fabularnych lub pobocznych. Sam wątek główny gracz może ukończyć w około 30 godzin, skupiając się tylko ma misjach fabularnych.
  2. Jak wiadomo jednak, GTA V to nie tylko misje fabularne, ale również wykonywanie misji pobocznych. Jeśli zdecydujemy się na przejście gry wykonując wszystkie zadania, zarówno te główne jak i poboczne, przejście gry powinno zająć średnio 50 godzin.
  3. Dla zatwardziałych graczy czas przejścia gry może się znacznie wydłużyć. Wszystko zależy od tego, czy gracz będzie chciał zdobyć wszystkie trofea, zwiedzić przeróżne miejsca. Wtedy rozgrywka powinna trwać 80 godzin, a nawet i dłużej.
  4. To wszystko dotyczy tylko konkretnie trybu single-player. W GTA V mamy również możliwość zagrania w tryb multiplayer GTA Online, przy którym każdy może się świetnie bawić i spędzić naprawdę dużą ilość godzin. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, na ile godzin tryb multi-player pozwala się świetnie bawić graczom, jednakże powinien on wystarczyć na około 180-200 godzin, jak nie więcej.