Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Autostopowicz 4, Przypadkowe zdarzenia - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto V zamieściliśmy opis przejścia przypadkowego zdarzenia Autostopowicz 4. W naszej solucji do GTA 5 znajdziesz informacje gdzie spotkać czwartego autostopowicza, jak zachować się w stosunku do panny młodej i jak zgubić pojazd pana młodego.

Dostępność: dowolna postać

Lokalizacja: Okolice kościoła w lokacji Great Chaparral w centralnej części mapy, na zachód od miasteczka Sandy Shores.

Musisz zaparkować w pobliżu panny młodej i zaczekać aż wsiądzie do pojazdu - GTA 5: Autostopowicz 4, Przypadkowe zdarzenia - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Musisz zaparkować w pobliżu panny młodej i zaczekać aż wsiądzie do pojazdu

Zatrzymaj się w miejscu, w którym przy drodze zauważysz pannę młodą, dowiadując się, że uciekła ona z własnego ślubu. Kobieta poprosi Cię o pomoc w podwiezieniu jej do domu.

Pojazd pana młodego możesz w łatwy sposób zgubić dzięki jeździe po bezdrożach - GTA 5: Autostopowicz 4, Przypadkowe zdarzenia - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Pojazd pana młodego możesz w łatwy sposób zgubić dzięki jeździe po bezdrożach

Musisz się niestety liczyć z tym, że niedługo po rozpoczęciu podróży w pościg za wami wyruszy rozzłoszczony pan młody. Nie radzę odpowiadać ogniem na próby zepchnięcia prowadzonego pojazdu z drogi, albowiem przypadkowe postrzelenie pana młodego doprowadzi do przedwczesnego zakończenia zdarzenia. Zamiast tego skup się na bezbłędnej jeździe i rozważ na przykład przejazd po bezdrożach, dzięki czemu szybciej zgubisz samochód pana młodego i w spokoju będziesz mógł dotrzeć do punktu docelowego.

Uwaga - Jeśli grasz jako Trevor to możesz zaliczyć to zadanie w alternatywny sposób, a mianowicie zawieźć pannę młodą do siedziby kultu Altruistów, która znajduje się u podnóża góry Chiliad w północno-zachodniej części mapy (punkt A na mapie świata). Nagroda za przekazanie kobiety w ręce Altruistów to 1000 dolarów.

Nagrody za ukończenie zdarzenia:

  1. 1000 dolarów (jeśli zawiozłeś pannę młodą do kultu Altruistów)
  2. +5 do umiejętności prowadzenia pojazdów