Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Szkoła Latania - porady GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajdziesz opisy przejścia wszystkich 12 lekcji szkółki latania. Dla przypomnienia odwiedzanie szkoły latania w GTA 5 jest wymagane do podnoszenia swoich umiejętności w obsłudze maszyn latających. Każda lekcja pozwala na zdobycie jednego z trzech medali i nasz poradnik pomoże ci w odblokowaniu 100% złotych medali szkółki latania.

Szkoła latania to sposób na zapoznanie się z technikami lotu - GTA 5: Szkoła Latania - porady - GTA 5 - poradnik do gry
Szkoła latania to sposób na zapoznanie się z technikami lotu

Szkoła latania pozwoli Franklinowi i Michealowi rozwinąć ich umiejętność pilotażu (Trevor ma już ją bardzo wysoką, ale również może się wybrać na lekcje). Składa się z dwunastu misji, w których musisz wykonywać zadania przydzielone przez instruktora. Im szybciej wykonasz dane zadanie tym lepszy medal dostaniesz.

1. W pierwszej misji musisz po prostu wystartować i przelecieć przez dwa checkpointy. Przyspiesz samolot używając RT/R2 a potem wzbij się w powietrze przechylając lewą gałkę do tyłu. Gdy będziesz w powietrzu ustabilizuj lot i przeleć przez cel.

2. W drugiej misji musisz wylądować. Podlatuj spokojnie na pas startowy, wysuń podwozie (L3) i przyhamowując lekko osadź samolot na pasie. Nie zatrzymuj go jednak całkowicie! Po wylądowaniu musisz go przemieścić jeszcze na bok. Jedź więc powoli do przodu, a następnie skręć w lewo używając LB/L1.

3. W trzeciej misji po wzbiciu w powietrzu będziesz musiał najpierw wykonać beczkę, potem trzy z rzędu, a potem lecieć do góry nogami. Przede wszystkim upewnij się, że jesteś wystarczająco wysoko, by nie uderzyć przypadkiem w żaden z pobliskich wieżowców. Gdy będziesz odpowiednio wysoko wykonuj polecenia zgodnie z komendami (zwróć uwagę na pasek w prawym dolnym rogu pokazujący kiedy możesz wykonywać akrobację). By wykonać beczkę po prostu przeciągnij lewy analog w lewo, bądź w prawo, aż wykonasz pełny obrót.

4. Czwarta misja jest kolejną prostą. Musisz utrzymać samolot w pionie. Robisz to tak jak beczkę, ale musisz puścić gałkę wcześniej, by zamiast wykonać pełny obrót "stanąć" na skrzydle. Pamiętaj, że gdy tak lecisz zwiększasz lub zmniejszasz wysokość za pomocą LB/RB/L1/L2 w zależności od tego, na które skrzydło się przechyliłeś.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie