Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Ryzyko płynności - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera opis przejścia pobocznej misji Ryzyko płynności. W naszej solucji do GTA 5 zamieściliśmy informacje jak ponownie spotkać się z Domem na lotnisku, jak wykonywać akrobacje na quadzie w powietrzu i jak bezpiecznie wylądować.

Opis przejścia pobocznej misji Ryzyko płynności

Dostępność: Franklin - GTA 5: Ryzyko płynności - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Franklin

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna jakiś czas po zaliczeniu opcjonalnego zadania Ocena ryzyka. Tym razem z Domem musisz spotkać się przy lotnisku w południowej części Los Santos (powyższy screen).

Samolot transportowy - GTA 5: Ryzyko płynności - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Samolot transportowy

Wskocz na quada (Nagasaki Blazer) i zacznij podążać za Domem, wjeżdżając na lotnisko (nie martw się, bo nie doprowadzisz do wszczęcia policyjnego pościgu). Skręć w prawo, uważając po drodze na kołujący samolot. Musisz wjechać do części bagażowej odlatującej samolotu transportowego i zaczekać aż doleci on z Franklinem i Domem do miejsca zorganizowania nowej zwariowanej akcji.

Wykonuj kolejne obroty quadem - GTA 5: Ryzyko płynności - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Wykonuj kolejne obroty quadem

Wyjedź z samolotu, przy czym nie puszczaj się od razu quada, a to dlatego, że wykonanie co najmniej ośmiu pełnych obrotów w powietrzu jest wymagane do zaliczenia misji w stu procentach.

Po tym jak wykonasz wymaganą liczbę obrotów zdecyduj się na normalny lot - GTA 5: Ryzyko płynności - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Po tym jak wykonasz wymaganą liczbę obrotów zdecyduj się na normalny lot. Rozwiń spadochron, przy czym po tym jak znajdziesz się niedaleko miejsca lądowania ponownie go schowaj. Postaraj się uderzyć o taflę wody (powyższy screen) i jeśli ze spadochronu zrezygnowałeś na niewielkiej wysokości to Franklin nie zginie, a Ty wykonasz drugą czynność niezbędną do pełnego zaliczenia misji. Możesz już dopłynąć do lądowiska (żółty okrąg) i zaczekać na Doma.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Ryzyko płynności

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Dive Bomber - Musisz uderzyć o taflę wody po wyskoczeniu z samolotu. Zignoruj całkowicie główne lądowisko i zrezygnuj w ostatniej chwili ze spadochronu.
  2. Sky Blazer - Musisz wykonać co najmniej osiem obrotów w powietrzu, wykorzystując do tego celu quada.