Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Paparazzo, Jej Wysokość - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V ma do zaoferowania opis przejścia pobocznej misji Paparazzo - Jej Wysokość. W naszej solucji do GTA 5 zamieściliśmy informacje jak zakraść się do miejsca zakupienia narkotyków i jak idealnie dobrać moment sfotografowania Georginy.

Opis przejścia pobocznej misji Paparazzo - Jej Wysokość

Dostępność: Franklin - GTA 5: Paparazzo, Jej Wysokość - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Franklin

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna po zaliczeniu opcjonalnego zadania Paparazzo - The Partnership. Musisz zaczekać do momentu, w którym otrzymasz smsa od Beverly'ego. Możesz już wyruszyć do pokazanego na screenie zielonego okręgu, który znajduje się w północno-wschodniej części Los Santos, a konkretnie w dzielnicy Mirror Park.

Miejsce do rozpoczęcia wspinaczki - GTA 5: Paparazzo, Jej Wysokość - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Miejsce do rozpoczęcia wspinaczki

Po zbliżeniu się do miejsca rozpoczęcia misji zadzwoni do Ciebie Beverly z informacją na temat plotek o tym, że celebrytka Georgina ma zamiar zakupić narkotyki. Paparazzi będzie chciał ją oczywiście na tym przyłapać i zleci ci to zadanie. Dotrzyj autem do sklepu Chico's Hipermarket i wysłuchaj rozmowy z kontaktem Beverly'ego. Rozejrzyj się teraz w pobliżu głównego wejścia za kontenerem, na który można się wdrapać. Wespnij się następnie na dach sklepu i zacznij się skradać.

Docelowo musisz ustawić się przy krawędzi dachu, tak by znaleźć się dokładnie nad alejką na tyłach sklepu, czyli miejscu, w którym Georgina dokonuje zakupu narkotyków (powyższy screen) - GTA 5: Paparazzo, Jej Wysokość - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Docelowo musisz ustawić się przy krawędzi dachu, tak by znaleźć się dokładnie nad alejką na tyłach sklepu, czyli miejscu, w którym Georgina dokonuje zakupu narkotyków (powyższy screen). Wybierz z inwentarza telefon, uaktywnij kamerę w telefonie (Snapmatic) i zaczekaj aż diler przekaże paczkę z narkotykami jednemu z ochroniarzy Georginy. Dopiero wtedy zrób zdjęcie i wyślij je do Beverly'ego. Ostrożnie zeskocz z dachu i oddal się od miejsca wykonania zdjęcia. Rozmowa z Beverlym zakończy tę misję.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Paparazzo - Jej Wysokość

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Silent Snapper - Musisz zrobić zdjęcie pozostając niewykrytym. Nie zapomnij o tym żeby załączyć tryb skradania się po wdrapaniu się na dach sklepu.
  2. Royal Drag - Musisz zrobić zdjęcie celebrytce dopiero po tym jak jeden z jej ochroniarzy odbierze narkotyki.