Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Szybka robota - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V zamieściliśmy opis przejścia głównej misji 35 - Szybka robota. Poniższa solucja do GTA 5 informuje jak dotrzeć do miejsca zaplanowanego spotkania i jaki będzie ono miało przebieg.

Ogólne założenia misji 35 - Szybka robota

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 29 (Safari na dzielni). Jakiś czas po zaliczeniu wspomnianego zadania powinieneś otrzymać smsa od Steve'a z żądaniem spotkania.

Grywalne postacie: Trevor

Dodatkowe informacje: To bardzo krótka misja, która składa się wyłącznie z jednej rozmowy i stanowi niejako początek przygotowań do kolejnego dużego skoku.

Kompletny opis przejścia misji 35 - Szybka robota

Miejsce spotkania - GTA 5: Szybka robota - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Miejsce spotkania

Miejsce spotkania ze Steve'em oraz Dave'em znajduje się w lokacji odwiedzanej już w misji 27, czyli w swego rodzaju bazie wypadowej zlokalizowanej niedaleko złomowiska pojazdów w dzielnicy El Burro Heights. Na miejsce najlepiej dotrzeć jako Michael, dzięki czemu wysłuchasz pełnej rozmowy, która będzie dotyczyła poczynienia przygotowań do nowego dużego skoku. Po wyświetleniu cut-scenki wsiądź do auta Trevora (Canis Bodhi) i opuść miejsce spotkania, doprowadzając do zakończenia misji i dodania do mapy świata znaczników misji przygotowawczych do właściwego napadu.

Musisz zaliczyć teraz misje Pojazd do ucieczki, Holownik, Śmieciarka, Maski i Kombinezony robocze. Po zakończeniu przygotowań przejdź na stronę Szybka robota #2.

Nagrody i wyzwania misji 35 - Szybka robota

Nagrody za ukończenie misji:

nowa osoba na liście kontaktów Trevora: Dave

Wymagania do ukończenia misji w 100%: Misja ta nie posiada żadnych dodatkowych wymagań, tak więc automatycznie zaliczana jest w 100 procentach.