Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA V - poradnik do gry

GTA V - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

35 - Szybka robota | Wątek główny GTA V Poradnik GTA V

35: Blitz Play (Szybka robota)

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 29 (Safari na dzielni). Jakiś czas po zaliczeniu wspomnianego zadania powinieneś otrzymać smsa od Steve'a z żądaniem spotkania.

Grywalne postacie: Trevor

Dodatkowe informacje: To bardzo krótka misja, która składa się wyłącznie z jednej rozmowy i stanowi niejako początek przygotowań do kolejnego dużego skoku.

Miejsce spotkania - 35 - Szybka robota | Wątek główny GTA V - GTA V - poradnik do gry
Miejsce spotkania

Miejsce spotkania ze Steve'em oraz Dave'em znajduje się w lokacji odwiedzanej już w misji 27, czyli w swego rodzaju bazie wypadowej zlokalizowanej niedaleko złomowiska pojazdów w dzielnicy El Burro Heights. Na miejsce najlepiej dotrzeć jako Michael, dzięki czemu wysłuchasz pełnej rozmowy, która będzie dotyczyła poczynienia przygotowań do nowego dużego skoku. Po wyświetleniu cut-scenki wsiądź do auta Trevora (Canis Bodhi) i opuść miejsce spotkania, doprowadzając do zakończenia misji i dodania do mapy świata znaczników misji przygotowawczych do właściwego napadu.

Nagrody za ukończenie misji:

  • nowa osoba na liście kontaktów Trevora: Dave

Wymagania do ukończenia misji w 100%: Misja ta nie posiada żadnych dodatkowych wymagań, tak więc automatycznie zaliczana jest w 100 procentach.