Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Paparazzo, Otrzeźwienie - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V ma do zaoferowania opis przejścia pobocznej misji Paparazzo - Otrzeźwienie. W poniższej solucji do GTA 5 znajdziesz informacje gdzie po raz ostatni spotkać się z Beverlym i jak wyeliminować Beverly'ego i jego wspólników.

Opis przejścia pobocznej misji Paparazzo - Otrzeźwienie

Dostępność: Franklin - GTA 5: Paparazzo, Otrzeźwienie - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Franklin

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna po zaliczeniu opcjonalnych zadań Paparazzo - Krach oraz Paparazzo - Jej Wysokość. Możesz już wyruszyć do miejsca ostatniego spotkania z Beverlym znajdującego się w zachodnim Vinewood (West Vinewood). Poszukiwaną osobę zauważysz przed jednym z hoteli (powyższy screen).

Beverlyego i jego pomocników najłatwiej będzie zlikwidować z pomocą granatnika - GTA 5: Paparazzo, Otrzeźwienie - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Beverly'ego i jego pomocników najłatwiej będzie zlikwidować z pomocą granatnika

W trakcie rozmowy z Beverlym okaże się, że nie planuje on podzielić się z Franklinem zyskami z ostatnich zleceń, w rezultacie czego konieczne okaże się zamordowanie tej postaci. Jeśli chcesz zaliczyć tę misję w 100 procentach to wymagane będzie zlikwidowania Beverly'ego i dwóch towarzyszących mu postaci w jednym ataku i proponuję w takiej sytuacji użyć granatnika. Po wykonanej akcji bądź gotowy do zgubienia policyjnego pościgu, bo atak z wykorzystaniem granatnika z oczywistych względów może zostać odnotowany.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Paparazzo - Otrzeźwienie

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

Explosive Action! - Musisz zabić Beverly'ego i towarzyszące mu dwie postacie pojedynczym atakiem. Wskazane jest wykorzystanie granatnika.