Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Dodatkowa zawartość PS4, Xbox One - jak odblokować? GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V wyjaśniamy jak uzyskać dostęp do nowej zawartości dzięki dysponowaniu kopią gry na PlayStation 4 lub Xboksa One. Opisujemy m.in. krok po kroku jak założyć konto Social Club i jak powiązać je z posiadanym egzemplarzem GTA 5.

Bez tego ani rusz. - GTA 5: Dodatkowa zawartość PS4, Xbox One - jak odblokować? - GTA 5 - poradnik do gry
Bez tego ani rusz.

W ramach wydania GTA V na konsole nowej generacji PlayStation 4 i Xbox One (premiera na PC została zaplanowana na koniec stycznia) twórcy postanowili w pewien sposób zachęcić starych wyjadaczy do ponownego zaopatrzenia się w ich ulubiony tytuł, tyle że tym razem w mocno odświeżonej wersji i rzecz jasna na zupełnie innej platformie. Jako rekompensatę przygotowano dla nich szereg nowości, z których część możemy potraktować jako ekskluzywną zawartość do odblokowania jedynie pod konkretnymi warunkami. Oczywiście najważniejszą ze zmian, czyli wprowadzenie opcjonalnego widoku z perspektywy pierwszej osoby, uzyskają wszyscy bez wyjątku, podobnie zresztą jak wiele usprawnień graficznych bądź wpływających na różnorodność rozgrywki - tekstury w wyższej rozdzielczości, ulepszone efekty specjalne czy też ponad 150 nowych utworów i audycji radiowych. Niestety jednak dodatki w postaci specjalnych wyzwań, misji, broni oraz pojazdów będą mogli przetestować jedynie wybrańcy. A o to instrukcja jak bez problemów dorwać się do całej esencji nowego wydania GTA V.

Gra odblokowuje nową zawartość, gdy wykryje, że na używanym obecnie koncie PSN lub Xbox LIVE była kiedyś uruchamiana gra GTA V w wersji na Playstation 3 lub Xboxa 360. Żeby proces się powiódł, musisz wykonać kilka kroków:

  1. Załóż konto Social Club - http://pl.socialclub.rockstargames.com/ . Jeżeli już je posiadasz, po prostu się zaloguj.
  2. Przy zakładaniu konta lub w zakładce właściwości (po zalogowaniu się) przypisz do niego konto PSN lub Xbox LIVE, na którym grałeś w GTA V na PS3 lub Xbox 360.
  3. Zaloguj się na konsoli Playstation 4 lub Xbox One za pomocą przypisanego konta PSN lub Xbox LIVE.
  4. Uruchom grę.

Jeżeli na konsolach poprzedniej generacji grałeś bez połączenia z Internetem i nie posiadasz żadnych osiągnięć/trofeów PSN lub Xbox LIVE z poprzedniej wersji gry, dodatkowa zawartość może nie być dostępna. Żeby ją odblokować, przed wykonaniem opisanej wcześniej instrukcji, zaloguj się na konsoli poprzedniej generacji kontem przypisanym do konta Social Club, uruchom grę, zalicz misję główną o nazwie Franklin i Lamar, a następnie zapisz grę.