Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA V - poradnik do gry

GTA V - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

38 - Śmieciarka | Wątek główny GTA V Poradnik GTA V

38: Trash Truck (Śmieciarka)

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 35 (Szybka robota). Na północ od bazy wypadowej pojawi się ikona Hs symbolizująca podróżującą śmieciarkę.

Grywalne postacie: Trevor

Dodatkowe informacje: Wszystkie misje powiązane z nowym napadem są bardzo krótkie. W tej chodzi jedynie o dokonanie kradzieży śmieciarki i odwiezienie jej do bazy wypadowej.

Możesz zajechać śmieciarcę drogę lub zaczekać aż sama się zatrzyma - 38 - Śmieciarka | Wątek główny GTA V - GTA V - poradnik do gry
Możesz zajechać śmieciarcę drogę lub zaczekać aż sama się zatrzyma

Poszukiwana śmieciarka podróżuje po całej dzielnicy Mirror Park, czyli po obszarze zlokalizowanym na północ od bazy wypadowej. W zależności od upodobań możesz zajechać śmieciarce (Trashmaster) drogę lub wyrzucić jej kierowcę z kabiny w momencie gdy pojazd zatrzyma się przed jednym z domostw. Licz się z tym, że czynność ta doprowadzi najprawdopodobniej do załączenia pościgu policyjnego i z racji tego, że śmieciarka nie jest zbyt mobilna postaraj się jak najszybciej schować np. pod mostem zlokalizowanym na południe od Mirror Park celem przeczekania pościgu. Po jego zakończeniu powróć do bazy wypadowej i pozostaw śmieciarkę na parkingu.

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  • Time - Musisz ukończyć misję w czasie krótszym niż 5 minut. To bardzo dużo czasu, tak więc spokojnie przeczekaj pościg w ukryciu, bo po jego zakończeniu zdążysz z dotarciem do bazy wypadowej.
  • Undented - Nie możesz poważnie uszkodzić śmieciarki.
  • In The Dust - Musisz rozwinąć maksymalną prędkość śmieciarką. Okazji do zaliczenia tego wyzwania szukaj w tych miejscach, w których zjeżdża się z wzniesień.