Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Rampage Two (Rzeźnia 2) - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera opis przejścia pobocznej misji Rampage Two - Rzeźnia 2. Nasza solucja do GTA 5 podpowiada jak zaliczyć drugą Rzeźnię, czyli dużą bitwę, którą rozpoczyna się obok sklepu monopolowego w Los Santos.

Opis przejścia pobocznej misji Rampage Two - Rzeźnia 2

Dostępność: Trevor - GTA 5: Rampage Two (Rzeźnia 2) - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Trevor

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna po zaliczeniu opcjonalnego zadania Rzeźnia 1. Miejsce jej rozpoczęcia sygnalizuje ikona czaszki i znajduje się ona w południowo-wschodniej części Los Santos. Zatrzymaj się przed pokazanym na dołączonym screenie sklepem monopolowym i podejdź do stojących przy nim gangsterów.

Granaty w dalszym ciągu są idealnym sposobem na niszczenie pojazdów - GTA 5: Rampage Two (Rzeźnia 2) - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Granaty w dalszym ciągu są idealnym sposobem na niszczenie pojazdów

Ogólne założenia tej misji nie zmieniły się w stosunku do poprzedniego tego typu zadania. Nie próbuj ukrywać się za zasłonami, tylko pozostawaj na otwartej przestrzeni, starając się sprawnie likwidować okolicznych wrogów. Do zabijania przeciwników używaj pistoletu maszynowego, a natomiast do niszczenia nadjeżdżających aut granatów (nie pozwalaj też na to żeby Trevor został potrącony). Rzeźnia dobiegnie końca po upływie dwóch minut i żeby została zaliczona musisz zabić co najmniej 30 przeciwników.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Rampage Two - Rzeźnia 2

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Get 45 Kills - Musisz zabić co najmniej 45 przeciwników. Skupiaj się przede wszystkim na eliminowaniu tych wrogów, którzy nie używają pojazdów, bo o wiele szybciej będą oni ginęli.
  2. Get 6 Headshots - Musisz zabić sześciu przeciwników strzałami w głowę.
  3. Destroy 2 Vehicles - Musisz zniszczyć dwa pojazdy. Najlepiej jest skorzystać z granatów, podrzucając je po tym jak dane auto się gdzieś zatrzyma.