Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Aresztowanie 1, 2 - Przypadkowe zdarzenia - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto V możesz znaleźć opis przejścia przypadkowych wydarzeń Aresztowanie. Nasza solucja do GTA 5 podpowiada gdzie odblokowuje się dwa wydarzenia z tej grupy i jak warto zakończyć każde z nich - czy eliminując policjanta czy zbiega.

Ogólne założenia

Pomóż kryminaliście atakując ścigającego go policjanta - GTA 5: Aresztowanie 1, 2 - Przypadkowe zdarzenia - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Pomóż kryminaliście atakując ścigającego go policjanta

Zdarzenie to uaktywnia się w dwóch różnych miejscach w świecie gry i zawsze ma ono identyczny przebieg. Powinieneś mianowicie zauważyć, że policjant próbuje doścignąć uciekającego przed nim kryminalistę. Za powstrzymanie uciekiniera (np. poprzez zastrzelenie go czy potrącenie pojazdem) nie tylko nie otrzymasz żadnej nagrody, ale i doprowadzisz do zwrócenia na siebie uwagi stróżów prawa (dwugwiazdkowy pościg). O wiele lepiej jest w rezultacie zlikwidować właśnie policjanta, otrzymując podziękowania od zbiega i trochę gotówki. Po wysłuchaniu końcowej rozmowy szybko oddal się od miejsca zdarzenia, rozpoczynając ucieczkę przed nadciągającymi siłami policji (trzygwiazdkowy pościg).

Aresztowanie - 1

Dostępność: dowolna postać

Lokalizacja: Gospodarstwo braci O'Neil znajdujące się na północ od miasteczka Sandy Shores. Rozejrzyj się po bezdrożach, bo to właśnie na nich ma miejsce pościg.

Nagrody za ukończenie zdarzenia:

  1. 250 dolarów (tylko jeśli pomogłeś kryminaliście)

Aresztowanie - 2

Dostępność: dowolna postać

Lokalizacja: Północna część elektrowni wiatrowych (Ron Alternates Wind Farm) znajdujących się we wschodniej części mapy. Rozejrzyj się po bezdrożach, bo to właśnie na nich ma miejsce pościg.

Nagrody za ukończenie zdarzenia:

  1. 250 dolarów (tylko jeśli pomogłeś kryminaliście)