Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Multibójstwo - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V zamieściliśmy opis przejścia głównej misji 24 - Multibójstwo. Poniższa solucja do GTA 5 podpowiada jak przygotować się do serii zabójstw, gdzie znaleźć 4 cele misji i jak najłatwiej zamordować każdą wytypowaną osobę.

Ogólne założenia misji 24 - Multibójstwo

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 23 (Zabójstwo w hotelu). Możesz już wyruszyć do myjni w dzielnicy Little Seoul (litera L na mapie świata).

Grywalne postacie: Franklin

Dodatkowe informacje: Misja ta jest bardzo podobna do poprzedniej zarezerwowanej dla postaci Franklina, albowiem ponownie stanie się on kontraktowym zabójcą. Tym razem do zlikwidowania są cztery cele i do pozbycia się trzech z nich ponownie dobrze będzie użyć broni długodystansowej, jak np. wyciszonego karabinu snajperskiego. Co do przygotowań, wybierz jakieś szybkie auto, bo kluczem do sukcesu będzie szybkie docieranie do kolejnych lokacji.

Kompletny opis przejścia misji 24 - Multibójstwo

Miejsce rozpoczęcia misji - GTA 5: Multibójstwo - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Miejsce rozpoczęcia misji

Miejscem rozpoczęcia opisywanej misji są okolice myjni znajdującej się w dzielnicy Little Seoul w Los Santos. Po dotarciu na miejsce musisz podejść do budki telefonicznej i odebrać telefon od Lestera, który wyjaśni Franklinowi szczegóły misji. Plan zakłada mianowicie zamordowanie czterech skorumpowanych przysięgłych w sprawie sądowej związanej z koncernem tytoniowym Redwood Cigarettes. Uwaga - Jeśli grasz na giełdzie to rozważ zakup akcji firmy Debonaire Cigarettes, albowiem to ona najwięcej zyska na pozbyciu się przysięgłych.

Do zlikwidowania są cztery osoby i na zamordowanie ich masz w sumie 9 minut - GTA 5: Multibójstwo - solucja - GTA 5 - poradnik do gry

Do zlikwidowania są cztery osoby i na zamordowanie ich masz w sumie 9 minut. Pierwszy skorumpowany przysięgły to kulturysta i możesz go odnaleźć w okolicy plaży Vespucci Beach. Zatrzymaj się w dość dużej odległości od pokazanej na screenie osoby (w miarę możliwości w jakimś ustronnym miejscu) i dopiero wtedy oddaj strzał, dzięki czemu nie zaalarmujesz cywilów i nie ściągniesz na siebie uwagi policji.

Oddaj strzał z dużej odległości - GTA 5: Multibójstwo - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Oddaj strzał z dużej odległości

Drugi skorumpowany przysięgły przebywa na jachcie zadokowanym w pobliżu dzielnicy Pacific Bluffs (północno-zachodnia część Los Santos). Zatrzymaj auto przy brzegu, wybierz z inwentarza karabin snajperski i wyceluj w jacht. Nie przejmuj się jeśli oprócz celu misji zabijesz też kobietę, z którą się zabawiał, bo nie wpłynie to negatywnie na wynik misji.

Trzeci skorumpowany przysięgły to robotnik wysokościowy, który przebywa w zachodnim Vinewood, przy wieży centrum medycznego (Elipse Medical Tower) - GTA 5: Multibójstwo - solucja - GTA 5 - poradnik do gry

Trzeci skorumpowany przysięgły to robotnik wysokościowy, który przebywa w zachodnim Vinewood, przy wieży centrum medycznego (Elipse Medical Tower). Po dotarciu na miejsce ponownie przygotuj snajperkę, albowiem musisz namierzyć pokazaną na screenie windę wykorzystywaną do mycia okien na wysokościach. Zastrzel oznaczoną osobę.

Motocyklistę możesz potrącić lub zastrzelić w trakcie jazdy - GTA 5: Multibójstwo - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Motocyklistę możesz potrącić lub zastrzelić w trakcie jazdy

Ostatni czwarty przysięgły domyślnie przebywa na wzgórzach Vinewood i zabójstwo to różni się od pozostałych, a to dlatego, że cel misji wyruszy na przejażdżkę motocyklową niedługo po tym jak się do niego zbliżysz. Szybko rozpocznij pościg i zastrzel cel misji w trakcie jazdy lub po prostu uderz w motocykl. Pozostało ci już tylko wysłuchać nowej rozmowy z Lesterem.

Nagrody i wyzwania misji 24 - Multibójstwo

Nagrody za ukończenie misji:

5000 dolarów

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

Speedy Killer Bonus - Musisz szybko pozbyć się wszystkich czterech celów misji, a więc na długo przed upływem limitu czasu. Wykorzystuj szybki pojazd do przemieszczania się między miejscami dokonywania zabójstw i nie trać zbyt dużo czasu na samym procesu przygotowywania się do kolejnych strzałów.