Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Rampage Four (Rzeźnia 4) - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V zawiera opis przejścia pobocznej misji Rampage Four - Rzeźnia 4. Nasza solucja do GTA 5 podpowiada jak zaliczyć czwartą Rzeźnię, czyli dużą bitwę, którą rozpoczyna się obok bazy wojskowej w Great Chaparral.

Opis przejścia pobocznej misji Rampage Four - Rzeźnia 4

Dostępność: Trevor - GTA 5: Rampage Four (Rzeźnia 4) - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Trevor

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna po zaliczeniu opcjonalnego zadania Rzeźnia 3. Miejsce jej rozpoczęcia sygnalizuje ikona czaszki i znajduje się ona przy skrzyżowaniu w centralnej części mapy świata (obszar o nazwie Great Chaparral, na zachód od miasteczka, w którym swoją przyczepę ma Trevor). Po dotarciu na miejsce zatrzymaj się przy pokazanym na screenie uszkodzonym jeepie, przy którym pracuje dwóch żołnierzy.

Granatnik to najlepsza broń do zaliczenia tej misji - GTA 5: Rampage Four (Rzeźnia 4) - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Granatnik to najlepsza broń do zaliczenia tej misji

Tym razem czeka Cię nieco inne wyzwanie. Zejdź przede wszystkim z drogi, ustawiając się gdzieś na poboczu i rozpoczynając ostrzał z użyciem granatnika. Celuj w zatrzymujące się w okolicy jeepy i ciężarówki wojskowe, starając się je niszczyć zanim wysiądą z nich żołnierze i zdołają rozbiec na wszystkie strony.

Czołg zostanie zniszczony dopiero po kilku trafieniach z granatnika - GTA 5: Rampage Four (Rzeźnia 4) - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Czołg zostanie zniszczony dopiero po kilku trafieniach z granatnika

W trakcie walk do zniszczenia będą także co najmniej dwa wrogie czołgi. Pamiętaj w tym przypadku o pozostawaniu w ciągłym ruchu, najlepiej przemieszczając się na boki i cały czas używając granatnika. W celu zniszczenia każdego z czołgów musisz go kilkakrotnie trafić. Misja trwa 3 minuty i musisz w tym czasie zabić co najmniej 35 żołnierzy.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Rampage Four - Rzeźnia 4

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Get 50 Kills - Musisz zabić co najmniej 45 przeciwników. To łatwe wyzwanie, bo w eksplozji każdego z pojazdów ginie zazwyczaj kilka osób.
  2. Get 6 Headshots - Musisz zabić sześciu przeciwników strzałami w głowę. Niestety oznacza to, że musisz na pewien czas przełączyć się na "tradycyjną" broń palną, najlepiej gdy będziesz już bliski zakończenia zadania.
  3. Destroy 2 Tanks - Musisz zniszczyć dwa czołgi. Rozpoczynaj ostrzeliwanie każdego z czołgów gdy tylko znajdzie się on w pobliżu skrzyżowania.