Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Nieudana transakcja, Przypadkowe zdarzenia - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto V znajdziesz opis przejścia przypadkowego zdarzenia Nieudana transakcja. Nasza solucja do GTA 5 pokazuje gdzie dokładnie można być świadkiem nieudanej transakcji i jakie są konsekwencje zabrania ze sobą walizki z gotówką.

Dostępność: dowolna postać

Lokalizacja: Punkt widokowy w północno-zachodniej części mapy, który znajduje się w pobliżu autostrady oraz góry Mount Chiliad.

Punkt widokowy - GTA 5: Nieudana transakcja, Przypadkowe zdarzenia - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Punkt widokowy

Dotrzyj do punktu widokowego, zauważając wielu zamordowanych gangsterów. Przeszukaj wszystkie ciała, odnajdując przy jednym z umierających bandytów walizkę z gotówką.

Musisz pozbyć się wszystkich przeciwników - GTA 5: Nieudana transakcja, Przypadkowe zdarzenia - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Musisz pozbyć się wszystkich przeciwników

Niedługo po opuszczeniu okolic miejsca odnalezienia walizki zaatakuje Cię kilka grup gangsterów. W zależności od wybranej grywalnej postaci oraz posiadanego uzbrojenia możesz próbować prowadzić ostrzał z pędzącego pojazdu lub zatrzymać się i po schowaniu się za autem (lub za inną zasłoną) pozbyć się wrogów w bezpieczniejszy sposób. Po zlikwidowaniu napastników rozważ zbadanie ich ciał celem pozyskania broni i dodatkowej gotówki.

Nagrody za ukończenie zdarzenia:

25000 dolarów