Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Kolczatki - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajdziesz opis przejścia głównej misji 75 - Kolczatki. Nasza solucja do GTA 5 objaśnia gdzie odnaleźć policyjną furgonetkę z kolczatkami oraz jak sprawnie ukraść ten pojazd.

Ogólne założenia misji 75 - Kolczatki

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 74 (Wielka fucha) oraz wybrać w jej końcowej części subtelny wariant zachowania (Subtle). Po otrzymaniu smsa od Lestera na mapie świata pojawi się ikona Hs symbolizująca policyjną furgonetkę.

Grywalne postacie: Michael

Dodatkowe informacje: Jedynym założeniem tej misji przygotowawczej jest dokonanie kradzieży furgonetki policyjnej i ma to na celu pozyskanie składowanych w niej kolców, które we właściwym napadzie użyte zostaną do zatrzymania opancerzonych cięzarówek.

Kompletny opis przejścia misji 75 - Kolczatki

Poszukiwana furgonetka stoi na parkingu przylegającym do komisariatu policji w dzielnicy Rancho w południowej części miasta - GTA 5: Kolczatki - solucja - GTA 5 - poradnik do gry

Poszukiwana furgonetka stoi na parkingu przylegającym do komisariatu policji w dzielnicy Rancho w południowej części miasta. Zdecydowanie polecam spróbować zakraść się na policyjny parking, dzięki czemu nie będziesz musiał wszczynać pościgu i martwić się o to czy dowieziesz skradziony pojazd do celu bez poważnych uszkodzeń. Postaraj się przedostać na tyły budynku, aczkolwiek nie wybieraj alejki z dwoma policjantami, tylko tę, która z nią sąsiaduje. Załącz tryb skradania się i ostrożnie dotrzyj do pokazanej na screenie siatki.

Furgonetka - GTA 5: Kolczatki - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Furgonetka

Przeskocz nad siatką i podążaję prosto, w dalszym ciągu skradając się i obchodząc od tyłu jeszcze jednego policjanta. Wsiądź do policyjnej furgonetki (Police Transporter) i ostrożnie wyjedź nią z parkingu, starając się nie dać nikomu zauważyć. Pozostało ci już tylko dotrzeć furgonetką do kryjówki i zaparkować ją w oznaczonym miejscu.

Nagrody i wyzwania misji 75 - Kolczatki

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Escapee - Musisz ukraść policyjną furgonetkę i uciec nią w czasie krótszym niż dwie minuty. Jeżeli nie będziesz się zbytnio ociągał to wystarczy ci nawet połowa tego limitu.
  2. Not a Scratch - Nie możesz uszkodzić policyjnej furgonetki.