Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Dzień żywego trupa - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajdziesz opis przejścia głównej misji 25 - Dzień żywego trupa. W naszej solucji do GTA 5 informujemy jak zinfiltrować kostnicę, jak zdobyć utraconą broń, jak wydostać się z budynku kostnicy i jak zgubić policyjny pościg.

Ogólne założenia misji 25 - Dzień żywego trupa

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 22 (Chwała lub chała). Możesz już wyruszyć do obserwatorium (litera B na mapie świata).

Grywalne postacie: Michael

Dodatkowe informacje: Kompletnie nie musisz przygotowywać się do tej misji, albowiem Michael w trakcie jej rozgrywania utraci tymczasowo całe swoje wyposażenie. Co do samego zadania, ma ono bardzo ciekawy przebieg, albowiem zakłada ucieczkę z biura koronera i rozpoczyna się... w kostnicy. Końcówa część misji to dość wymagający, trzygwiazdkowy pościg.

Kompletny opis przejścia misji 25 - Dzień żywego trupa

Obserwatorium - GTA 5: Dzień żywego trupa - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Obserwatorium

W celu przystąpienia do tej misji musisz dotrzeć do obserwatorium zlokalizowanego na północ od Los Santos, na wzgórzach Vinewood. Do obserwatorium podjedź od północnej strony, a następnie wyjdź z auta i dotrzyj na punkt widokowy, na którym będzie już czekał Dave, czyli kontakt Michaela z FIB. Wysłuchaj rozmowy dotyczącej konieczności infiltracji biura koronera i zweryfikowania czy Ferdinand Kerimov faktycznie nie żyje.

Scena w kostnicy - GTA 5: Dzień żywego trupa - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Scena w kostnicy

Po tym jak Michael przebudzi się w kostnicy możesz w zależności od upodobań od razu wstać ze stołu używanego do przeprowadzania sekcji zwłok lub wysłuchiwać rozmowy stojących nad głównym bohaterem lekarzy. W tym drugim przypadku nie czekaj jednak zbyt długo, bo chirurdzy po pewnym czasie zaczną rozcinać ciało Michaela i w konsekwencji doprowadzą do jego śmierci.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie