Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Walki z użyciem broni palnej - porady GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajdziesz komplet informacji na temat staczania walk z wykorzystaniem broni palnej. Podpowiadamy jak wygrywać wymiany ognia w GTA 5 i jak podnosić umiejętności bohaterów w temacie używania broni palnej.

Używanie zasłon jest niezwykle istotne - GTA 5: Walki z użyciem broni palnej - porady - GTA 5 - poradnik do gry
Używanie zasłon jest niezwykle istotne

Jedną z najważniejszych rzeczy, którą warto opanować do perfekcji w trakcie staczania potyczek z użyciem broni palnej, jest chowanie się za dobrymi zasłonami. Uchronią Cię one przed zniszczeniem pancerza i utratą energii życiowej i jest o tyle ważne, że zdrowie bohaterów może odrodzić się samoczynnie co najwyżej do połowy wartości paska zdrowia i tylko gdy zapewnimy im dłuższą chwilę spokoju. Przy doborze zasłon staraj się wyszukiwać te, które nie mogą zostać zniszczone (unikaj np. skrywania się za pojazdami czy drewnianymi płotkami) i w razie potrzeby pomagaj też sobie opcją prowadzenia tzw. ślepego ostrzału, czyli bez wychylania się zza zasłony.

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie