Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Los Santos - lista najlepszych lokacji GTA 5 poradnik, solucja

Poniżej znajdziesz listę unikalnych lokacji w mieście Los Santos w Grand Theft Auto V. Nasz poradnik do GTA 5 opisuje każdą z ciekawych lokacji - możesz poznać jej lokalizację, a także dowiedzieć się o jej nietypowych cechach (np. rzadkie modele pojazdów do ukradzenia).

Lotnisko

Wartym głębszych odwiedzin jest również główne lotnisko w Los Santos. Możesz tam zaopatrzyć się w samoloty pasażerskie, takie jak Luxor. Ponadto możesz również ukraść wielkie samoloty, wzorowane na Boeingach 747, których nie da się kupić inaczej. Niestety nie da się ich przechować, gdyż są po prostu zbyt wielkie, by zmieściły się w jakimkolwiek hangarze. Nie ma również animacji wejścia do nich. By do nich wejść należy po prostu stanąć przy kole i wcisnąć przycisk wejścia do samolotu. Postać automatycznie znajdzie się w środku

Pamiętaj, że jeśli nie posiadasz wykupionego hangaru, to wejście na teren lotniska poskutkuje trzema gwiazdkami pościgu.

Maze Bank Tower

Najwyższy budynek w Los Santos - GTA 5: Los Santos - lista najlepszych lokacji - GTA 5 - poradnik do gry
Najwyższy budynek w Los Santos

Najwyższy budynek w LS, wzorowany na US Bank Tower w Los Angeles. Wspaniałe miejsce widokowe, dodatkowo na szczycie znajduje się używalny Helipad (nie da się go kupić). Zlokalizowany się w Pillbox Hill, w centrum miasta. Jeśli będziesz miał problemy z jego odnalezieniem, to po prostu spójrz w górę.

Znak Vinewood

Los Santos w całej okazałości - GTA 5: Los Santos - lista najlepszych lokacji - GTA 5 - poradnik do gry
Los Santos w całej okazałości

Na północowschodnim krańcu LS znajdziesz wielki napis VINEWOOD wzorowany naturalnie na słynnym HOLLYWOOD. Możesz się wspiąć na którąś z liter, by zobaczyć piękną panoramę całego miasta. Ponadto będąc na szczycie z łatwością zauważysz w pobliski tor wyścigowy, amfiteatr i obserwatorium. Są to kolejne ciekawe miejsca, które warto zwiedzić, a do których nie trafisz trzymając się tylko głównego wątku fabularnego.

Wesołe miasteczko

Diabelski młyn to główna atrakcja na plaży - GTA 5: Los Santos - lista najlepszych lokacji - GTA 5 - poradnik do gry
Diabelski młyn to główna atrakcja na plaży

Na plaży w Del Perro znajduje się wesołe miasteczko. Możesz skorzystać z kolejki lub wybrać się na wycieczkę diabelskim młynem, by spojrzeć na miasto z jeszcze innej perspektywy.