Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Pamiątki z Vinewood, Mark - solucja, nagrody, wyzwania GTA 5 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Grand Theft Auto V skrywa opis przejścia pobocznej misji Pamiątki z Vinewood - Mark. W naszej solucji do GTA 5 objaśniamy gdzie można rozpocząć zadanie, jak pozbyć się Fostenburga i jego ochroniarzy oraz jak pozyskać unikalny kij golfowy.

Opis przejścia pobocznej misji Pamiątki z Vinewood - Mark

Dostępność: Trevor - GTA 5: Pamiątki z Vinewood, Mark - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry

Dostępność: Trevor

Lokalizacja: Misja ta staje się dostępna po zaliczeniu opcjonalnego zadania Nigel i pani Thornhill. W trakcie przemierzania Los Santos możesz zauważyć pokazany na dołączonym screenie duży pomarańczowy okrąg, który prowadzi do pola golfowego zlokalizowanego w północno-zachodniej części miasta (teren klubu golfowego Los Santos).

Najlepiej będzie pozbyć się Marka i jego ochroniarzy z wykorzystaniem broni palnej - GTA 5: Pamiątki z Vinewood, Mark - solucja, nagrody, wyzwania - GTA 5 - poradnik do gry
Najlepiej będzie pozbyć się Marka i jego ochroniarzy z wykorzystaniem broni palnej

Celem tej misji jest pozyskanie kija golfowego będącego własnością Marka Fostenburga. Polecam wjechać pojazdem na teren pola golfowego (możesz to uczynić rozpoczynając w pobliżu okolic wejścia do głównego budynku), maksymalnie zbliżyć się do celebryty. Zabić Fostenburga i jego ochroniarzy, najlepiej z wykorzystaniem dobrej broni maszynowej. Nie polecam natomiast bawić się w pościg za celebrytą, bo nie pozwoli ci to zaliczyć misji w 100 procentach. Po zdobyciu cennego kija golfowego zgub policyjny pościg i wysłuchaj rozmowy z Nigelem.

Nagrody i wyzwania pobocznej misji Pamiątki z Vinewood - Mark

Nagrody za ukończenie misji: brak

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Under Par - Musisz zdobyć kij golfowy w czasie krótszym niż 30 sekund. Postaraj się podjechać jak najszybciej do miejsca pobytu celebryty i pozyskać kij golfowy jeszcze przed rozprawieniem się z jego wszystkimi ochroniarzami.
  2. Hole in One - Musisz zabić Marka trafieniem w głowę.
  3. FOUR! - Musisz zabić Marka oraz jego trzech ochroniarzy.