Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Zaproszenie od przyjaciela - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V możesz znaleźć opis przejścia głównej misji 10 - Zaproszenie od przyjaciela. Z naszej solucji do GTA 5 dowiesz się jak zinfiltrować siedzibę LifeInvader, jakie czynności należy wykonać podczas pobytu w budynku firmy i jak dokonać sabotażu prezentacji.

Ogólne założenia misji 10 - Zaproszenie od przyjaciela

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główną misję 8 (Doradztwo małżeńskie). Możesz już wyruszyć do domu Lestera (litera L na mapie świata).

Grywalne postacie: Michael

Dodatkowe informacje: To kolejna dość relaksująca misja, w trakcie której odwiedzisz siedzibę firmy będącej właścicielem fikcyjnego portalu społecznościowego LifeInvader. Oprócz tego przedstawiony ci zostanie kolejny ciekawy element rozgrywki, a mianowicie opcja odwiedzania sklepów z odzieżą.

Kompletny opis przejścia misji 10 - Zaproszenie od przyjaciela

Dom Lestera - GTA 5: Zaproszenie od przyjaciela - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Dom Lestera

Dom Lestera znajduje się w południowo-wschodniej części Los Santos, a konkretnie w dzielnicy El Burro Heights. Po dotarciu na miejsce zaparkuj samochód przed domem, po czym skieruj się w stronę drzwi wejściowych celem spotkania się z dawnym przyjacielem Michaela. Lester będzie chciał zemścić się na Jay'u Norrisie, właścicielu korporacji LifeInvader.

Sklep z odzieżą - GTA 5: Zaproszenie od przyjaciela - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Sklep z odzieżą

Pierwsza część planu zakłada zakupienie przebrania, dzięki któremu Michael będzie mógł upodobnić się do reszty pracowników firmy Norrisa. Musisz mianowicie dotrzeć do sklepu z odzieżą Suburban znajdującego się w północnej części miasta, w dzielnicy Vinewood. Wejdź do sklepu, porozmawiaj ze sprzedawczynią i wybierz jeden z proponowanych przez grę elementów ubioru (każdy z nich kosztuje 120 dolarów).

Tylne wejście do siedziby firmy - GTA 5: Zaproszenie od przyjaciela - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Tylne wejście do siedziby firmy

Wyjdź ze sklepu i rozpocznij podróż do dzielnicy Rockford Hills, a to dlatego, że to właśnie tam znajduje się siedziba firmy LifeInvader. Zaparkuj w pobliżu budynku i skieruj się do tylnego wyjścia, doprowadzając do załączenia cut-scenki ukazującej sprytny sposób na przedostanie się do wnętrza biura. Podążaj tu za programistą, którego Michael spotkał na zewnątrz budynku.

Przed Tobą zabawna mini-gierka. Przystąp do zamykania okienek z natrętnymi reklamami, klikając oczywiście na X w prawym górnym rogu każdego pop-upa. Po oczyszczeniu ekranu szybko kliknij na pokazanej na screenie ikonie programu antywirusowego (AntEater Antivirus). Rozpocznij skanowanie (Scan Computer) i pozbądź się wszystkich wirusów (Exterminate).

Wejście do pomieszczenia z prototypem - GTA 5: Zaproszenie od przyjaciela - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Wejście do pomieszczenia z prototypem

Po obejrzeniu kolejnej cut-scenki wejdź do bocznego pomieszczenia, tak by Michael mógł zmodyfikować składowany w biurze prototyp nowego urządzenia. Powróć tą samą drogą do wyjścia z biura LifeInvader. Nie ruszaj z powrotem do domu Lestera, tylko zamiast tego udaj się się do posiadłości Michaela. Skieruj się tu do salonu i usiądź przed telewizorem.

Użyj lewej gałki analogowej i zacznij zmieniać kanały aż natrafisz na transmisję z prezentacji Jaya Norrisa - GTA 5: Zaproszenie od przyjaciela - solucja - GTA 5 - poradnik do gry

Użyj lewej gałki analogowej i zacznij zmieniać kanały aż natrafisz na transmisję z prezentacji Jay'a Norrisa. Zgodnie z otrzymaną informacją musisz zaczekać aż Norris zaprezentuje widowni prototyp urządzenia. Wybierz z inwentarza Michaela telefon, przejdź do listy kontaktów (Contacts) i zadzwoń do Jay'a Norrisa (powyższy screen). Obejrzyj wybuchowe zakończenie i wysłuchaj ostatniej rozmowy z Lesterem.

Nagrody i wyzwania misji 10 - Zaproszenie od przyjaciela

Nagrody za ukończenie misji:

  1. odblokowanie możliwości gry na giełdzie papierów wartościowych (musisz zaczekać na e-maila od Lestera i wybrać link z otrzymanej od niego wiadomości)
  2. nowa osoba na liście potencjalnych uczestników napadu: Rickie Lukens (jakiś czas po zaliczeniu omawianej misji zadzwoni do Ciebie nieznajoma osoba - odbierz telefon i wysłuchaj rozmowy z Rickim)

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

  1. Time - Musisz ukończyć misję w czasie krótszym niż 8 minut i 30 sekund. Postaraj się nie stracić zbyt dużo czasu podczas pobytu w biurze korporacji LifeInvader.
  2. Popups Clear - Musisz usunąć wszystkie reklamy z komputera w czasie krótszym niż 32 sekundy.