Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Taksówki - rozwożenie, porady GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajdziesz wszystkie informacje o rozwożeniu pasażerów w roli taksówkarza. Wyjaśniamy jak ukraść taksówkę w GTA 5, jak rozpocząć przyjmowanie zleceń i rozwożenie klientów, jak dostawać napiwki za dobrą jazdę i jak pozyskać własne przedsiębiorstwo taksówkarskie.

Każdy kurs to dodatkowe dolary na koncie - GTA 5: Taksówki - rozwożenie, porady - GTA 5 - poradnik do gry
Każdy kurs to dodatkowe dolary na koncie

Dodatkowe pieniążki można zarobić zostając taksówkarzem. By rozpocząć należy ukraść taksówkę (przytrzymaj klawisz wejścia do samochodu, gdy tylko go wciśniesz wejdziesz jako klient. Pamiętaj też o możliwości zatrzymania przejeżdżającej taksówki poprzez prawy przycisk kierunkowy). Istnieją dwie opcje zdobycia pracy. Możesz albo samemu wcisnąć L3 by dostać zlecenie lub czekać na propozycję przyjęcia kursu z centrali. Akceptacja propozycji również odbywa się poprzez wciśnięcie L3.

Sama zasada taksówkarstwa jest banalnie prosta. Jedziesz we wskazane miejsce, klient wchodzi do wozu, a następnie zawozisz go tam, gdzie chce. Im szybciej to zrobisz, tym większy dostaniesz napiwek, ale musisz uważać, bo szaleństwa na drodze i ewentualne wypadki mogą go przestraszyć, a wtedy zdecyduje się opuścić taksówkę nie uiszczając opłaty. Pieniądze za kurs zależą od jego długości. Ogólnie dostaje się około stu dolarów za jedną milę + premię z napiwku w wysokości z reguły między 30-60 dolarów. Po wykonaniu kursu możesz od razu wziąć następny lub czekać na kolejne zlecenie.

Jeśli chcesz wykonać achievement z kupnem przedsiębiorstwa i wykonaniem prywatnego kursu, musisz najpierw kupić Down Town Cab Co., a potem czekać na telefon z propozycją takiego kursu. Nie jest to standardowy kurs taksówkowy, więc wykonanie zwykłego kursu nie nagrodzi gracza osiągnięciem.