Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA 5 - poradnik do gry

GTA 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA 5: Zakończenie B, Przyszła pora - solucja GTA 5 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto V znajdziesz opis przejścia zakończenia B głównej fabuły - Przyszła pora. Z naszej solucji do GTA 5 dowiesz się gdzie należy spotkać się z Michaelem, jak zaliczyć pościg samochodowy za Michaelem i jak odnaleźć i zabić Michaela w rafinerii.

Listę wszystkich zakończeń trybu fabularnego znajdziesz na osobnej stronie naszego poradnika.

Ogólne założenia zakończenia 2 - Przyszła pora

Sposób odblokowania: Musisz po odbyciu spotkania z Devinem Westonem (Finał - wstęp) wybrać wariant B.

Grywalne postacie: Franklin

Dodatkowe informacje: Zamordowanie Michaela jest odrobinę nieco bardziej problematyczne niż wyeliminowanie Trevora, ale mimo wszystko nie musisz spodziewać się trudnej misji. Do rozegrania są jedynie dwa pościgi - najpierw z użyciem samochodu i następnie o własnych siłach. Uwaga - Na misję tę warto zabrać auto, które nieźle radzi sobie w terenie.

Kompletny opis przejścia zakończenia B - Przyszła pora

Miejsce spotkania z Michaelem - GTA 5: Zakończenie B, Przyszła pora - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Miejsce spotkania z Michaelem

Zaczekaj aż Franklin umówi się z Michaelem na spotkanie w odludnym miejscu i aż poinformuje o swoich planach Trevora. Możesz już wyruszyć do miejsca spotkania z Michaelem, czyli do gospodarstwa Ron Alternates Wind Farm znajdującego się we wschodniej części mapy, niedaleko autostrady. Po dotarciu na miejsce obejrzyj krótką scenkę przerywnikową.

Pomagaj sobie spowolnieniem czasu - GTA 5: Zakończenie B, Przyszła pora - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Pomagaj sobie spowolnieniem czasu

Szybko wsiądź do auta i wyrusz w pościg za Michaelem. W trakcie rozgrywania tej sceny nie próbuj przedwcześnie zatrzymywać auta prowadzonego przez Michaela, albowiem pościg zakończy się w ściśle wyznaczonym miejscu. Zamiast tego skup się po prostu na bezbłędnej jeździe, wykorzystując jak najczęściej specjalną zdolność Franklina do wykonywania ostrych skrętów i omijania przeszkód. Pilnuj się szczególnie w trakcie jazdy po torach, uważając żeby nie zsunąć się z nasypu kolejowego. Pościg samochodowy dobiegnie końca w pobliżu rafinerii.

Podążaj za uciekającym Michaelem - GTA 5: Zakończenie B, Przyszła pora - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Podążaj za uciekającym Michaelem

Wysiądź z auta i wyrusz śladem Michaela, podążając za czerwonym punktem widocznym na radarze i docierając docelowo do schodów prowadzących na metalowe balkoniki. Wyjdź na samą górę, tak by zbadać miejsce, w którym Franklin po raz ostatni widział Michaela. Doprowadzi to do rozpoczęcia ostatniej części pościgu, w trakcie której będziesz już musiał unikać ostrzału. Nie musisz w trakcie odpowiadania ogniem dokładnie celować w Michaela, a jedynie przyczyniać się do tego żeby przerywał ostrzał i wznawiał ucieczkę.

Niezależnie od podjętej decyzji Michael zginie - GTA 5: Zakończenie B, Przyszła pora - solucja - GTA 5 - poradnik do gry
Niezależnie od podjętej decyzji Michael zginie

Miejsce, do którego musisz się skierować to jeden z dużych kominów rafinerii. Skorzystaj ze znajdującej się w tym miejscu drabinki, doprowadzając po chwili do wyświetlenia cut-scenki. Na sam koniec musisz zadecydować czy chcesz od razu puścić Michaela czy też spróbować go podciągnąć, aczkolwiek w obu przypadkach zaliczy on upadek z bardzo dużej wysokości i w rezultacie zginie. Możesz już obejrzeć ostatni filmik przerywnikowy.

Nagrody i wyzwania zakończenia 2 - Przyszła pora

Nagrody za ukończenie misji:

  1. wyświetlenie profilu psychologicznego gracza przygotowanego przez doktora Friedlandera
  2. otrzymanie gotówki za ostatni napad (wysokość nagrody uzależniona jest od wynagrodzenia wynajętych pomocników; wypłatę otrzymają Franklin i Trevor; część łupu, która miała przypaść Michaelowi bezpowrotnie przepadnie, gdyż przekazana ona zostanie jego rodzinie)

Wymagania do ukończenia misji w 100%:

Surpassed the Mentor - Musisz zabić Michaela.