Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Stacja radiowa - jak zmienić? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 podpowiadamy jak zmieniać stacje radiowe spośród tych, które są dostępne. Dowiesz się również jak wyłączyć radio oraz czy można zmienić głośność radia w grze.

Radia w Cyberpunk 2077 możesz słuchać w trakcie korzystania z pojazdów, także podczas jazdy motocyklem - Cyberpunk 2077: Stacja radiowa - jak zmienić? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Radia w Cyberpunk 2077 możesz słuchać w trakcie korzystania z pojazdów, także podczas jazdy motocyklem. Gra domyślnie samoczynnie załącza radio w momencie wejścia do pojazdu i wybiera losową stację radiową. Możesz zmieniać stacje i dokonuje się tego poprzez przytrzymanie klawisza radia (klawisz R w wersji na PC). Pojawi się lista dostępnych stacji.

Możesz też całkowicie wyłączyć radio. W tym celu po wywoływaniu okna stacji radiowych przejdź na samą górę listy.

Możesz regulować głośnośc radia z poziomu zakładki Audio w opcjach gry. Dodatkowo w opcjach gry znajdziesz ustawienie wyciszania licencjonowanej muzyki - jest to bardzo przydatna funkcja jeśli planujesz np. streamować grę lub publikować fragmenty z rozgrywki na youtube i nie chcesz ryzykować demonetyzacją / usunięciem materiału. Dzięki temu ustawieniu nie musisz całkowicie rezygnować z pojawiania się muzyki w grze, bo nadal będą odtwarzane utwory nieobjęte licencjami.