Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Delamain: Rekompensata/Tune Up - solucja, opis przejścia Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 15 grudnia 2020

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 znajdziesz opis przejścia pobocznej misji Delamain: Rekompensata - Tune Up. Informujemy gdzie znajduje się siedziba korporacji taksówkarskiej Delamain HQ oraz jakie atrakcje czekają na V w tej lokacji.

Jak zacząć quest: Pojawi się on automatycznie po wzięciu udziału w incydencie w garażu z pobocznego zadania Gdzie moja bryka - Cyberpunk 2077: Delamain: Rekompensata/Tune Up - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Jak zacząć quest: Pojawi się on automatycznie po wzięciu udziału w incydencie w garażu z pobocznego zadania Gdzie moja bryka?.

Z V skontaktuje się Delamain z przeprosinami za "zachowanie" taksówki, która doprowadziła do wypadku. Otrzymasz zaproszenie do odwiedzenia siedziby Delamain HQ w celu wypłaty odszkodowania. Poszukiwany budynek jest w Vista Del Rey w Heywood.

Po dotarciu na miejsce porozmawiaj z recepcjonistą (AI) na wielkim ekranie - Cyberpunk 2077: Delamain: Rekompensata/Tune Up - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Po dotarciu na miejsce porozmawiaj z recepcjonistą (AI) na wielkim ekranie. Otrzymasz odszkodowanie - kilka tysięcy kredytów.

Wkrótce załączy się rozmowa z "prawdziwym" Delamainem i otrzymasz zaproszenie udania się na zaplecze. Jest to częścią nowego pobocznego questu Delamain: Readmisja.