Cyberpunk 2077: Kradzież, Watson - kontrakty, solucja, mapa
Aktualizacja:
W Cyberpunk 2077 natrafisz na kontrakty polegające na ukradzeniu wskazanego celu. Najczęściej są to małe sprzęty, które musisz sobie przywłaszczyć i zanieść do nowego właściciela. Czasami mogą być to dane, które musisz przejąć dla swojego zleceniodawcy. Na tej stronie naszego poradnika zajmiemy się misjami z Kradzieżą dostępnymi w regionie - Watson.
- Ostatnie logowanie
- Skóra, której potrzebuję
- Pies i nagranie
- Pamiątkowe nagranie
- Wyszło, jak wyszło
- To tylko praca
- Fixer, najemnik, żołnierz, szpieg
Ostatnie logowanie


Lokalizacja: wschodnia część Watson, Northside.
Jak odblokować: zdobądź drugi poziom reputacji w dzielnicy Watson.

Cel: Laptop Alois.
Solucja: twoim zadaniem jest dostanie się do budynku, w którym ukryty jest dany laptop. Znajduje się on w piwnicy budynku, w którym siedzi Ripperdoc. Możesz dostać się do środka wyważając drzwi bądź wchodząc przez okno.
Skóra, której potrzebuję


Lokalizacja: środkowa część Watson, Northside.
Jak odblokować: zdobądź drugi poziom reputacji w dzielnicy Watson.

Cel: Furgonetka.

Solucja: twoim zadaniem jest dostanie się do budynku, z którego pierw zdobędziesz potrzebne informacje. Możesz przejść do niego korzystając z przejściu w ogrodzeniu albo po prostu otworzyć bramę, o ile masz wystarczającą ilość umiejętności technicznych.


Udaj się na górę, aby dostać się do komputera. Dzięki zdobytym informacją dostaniesz się do furgonetki. Następnie zbiegnij na dół, wskocz za kierownicę i jedz w określone miejsce. Nie musisz się bać o pościg, nikt Cię nie będzie ścigać.
Pies i nagranie

Lokalizacja: środkowa część Watson, Northside.
Zostało jeszcze 68% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...
... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium
Abonament dla Ciebie- Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
- Cyberpunk 2077: Opis przejścia
- Cyberpunk 2077: Kontrakty
- Cyberpunk 2077: Watson
- Cyberpunk 2077: Neutralizacja, Watson - kontrakty, solucja, mapa
- Cyberpunk 2077: Odzyskanie własności, Watson - kontrakty, solucja, mapa
- Cyberpunk 2077: Kradzież, Watson - kontrakty, solucja, mapa
- Cyberpunk 2077: Sabotaż, Watson - kontrakty, solucja, mapa
- Cyberpunk 2077: Ratunek, Watson - kontrakty, solucja, mapa
- Cyberpunk 2077: Watson
- Cyberpunk 2077: Kontrakty
- Cyberpunk 2077: Opis przejścia
Komentarze czytelników
Już się nie klika to mają w nosie update poradnika.
Dzięki za poradę. napewno skorzystam na tym.
Zaktualizujcie drzewka umiejętności - są stare a przecież już tyle czasu minęło od premiery nowych wersji z przebudowanymi drzewkami.
Wcale nie przydatny. Złe informacje są równie szkodliwe jak brak informacji (a może nawet bardziej?).
Planujecie zrobić update poradnika do wersji 2.0? Rozumiem, że wymagałoby to sporo pracy, ale w chwili obecnej to poradnik jest trochę nieprzydatny.
Brawo rynsztok!!!! Jeszcze kilka dni temu nie musiałem kupić abonamentu żeby zobaczyć tekst.....to się widzę skończyło. No to powodzenia w szambie buahahaha
Melina Wakako, spotkanie z Takemurą - "Koty w ciemności" - widzę Takemurę i nic się nie dzieje ???
Kotoś wie o co chodzi ?
Nie pojawia mi się na mapie Cyberpsychol “Krwawy Rytuał” mimo zrobionej misji “wielki sen”. To błąd czy ja robię coś nie tak?
Już pomijam fakt że nie mogę wezwać swojego auta od czasu nowej aktualizacji
Gdzie zdobyć kurtkę Valetinas.Kurtka Misty zajebista.A poza tym podobna jest do kogoś z polskich śpiwaczek. I podobno się tam udaje
Co mam zrobić jak niepojawia mi się w ekwipunku ręka silverhanda
Robie tą misjie już 13 raz a nadal nie chce się pojawić pomocyy
Wyczyściłem całą mape z każdego pobocznego questa itp a dalej nie moge zdobyć osiągnięcia za Dzielnice Santo Domingo jakieś pomysły?
A czy masz wszystkie rzeczy johnnego silverhanda ,bo jeśli nie to w którymś zleceniu od wakako są spodnie silverhanda albo buty nie pamiętam a po skończeniu zleceń dla wakako to rouge się odezwię i da ci coś od johhnego
Jeśli nie masz rzeczy johnnego silverhanda to masz problem bo masz wszystko zrobione a na zleceniu od wakako są spodnie silverhanda więc musiał byś od początku
Misja Interregnum. Wziąłem sprzęt i zamieniłem się w zabójcę. Tyle, że pokazuje mi się ciągle zadanie porozmawiaj z mr handsem. Jest tylko jedna opcja o voodoo boysach i netwatch. Zadanie nie idzie do przodu.
Drugi zgrzyt to zadanie wdowa i i miecz ok Wakako. Stoję jak głupi przy mojej zbrojowni i nic się nie dzieje. Czy ktoś wie, co się dzieje z tymi dwoma zadaniami? Resztę wykonałem bez problemu.
Poza tym fantastycznie się grało a poradnik pomógł.
Japierdziele ???? To ja, jak kretyn skakałem po budynkach, rurach i kto wie czym jeszcze, żeby zdobyć tą karte nr 2, a wystarczylo uzyc windy...
Ja to samo. Nie mogłem znaleźć windy ani schodów więc wskoczyłem tam po innych budynkach.
A jest szansa zaktualizować poradnik w PDF? Nie ma w nim uwzględnionego dodatku, a jest tylko podstawa...
Witam bo w tym zadaniu zabiłem Angelica i po wyjściu od z pokoju gdzie napotkałem ripera powiedział mi że kosiarze nic nam nie zrobią ich też zabiłem i dostałem dodatkowy cel pokonaj animalsów i nie wiem jak tam się dostać bo cel znajduje się pod ziemią....
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
