GRY-Online.pl

Łukasz Telesiński

Autor

Liczba publikacji: 77

Przed dołączeniem do zespołu poradników GRYOnline.pl (2015 r.), studiował na AWF-ie w Poznaniu, skąd wyszedł z tytułem magistra. Ma 8-letnie doświadczenie w pisaniu poradników do różnych produkcji, a obecnie pracuje także w branży IT, gdzie jest rekruterem technicznym. Pomimo że gra w prawie każdy gatunek, szczególną uwagę skupia na grach MMORPG, RPG, FPS oraz grach sportowych (seria FIFA, Football Manager, wyścigi). Poza graniem lubi gotować (jest fanem kuchni włoskiej), czytać książki (szczególnie fantasy i kryminały), a także aktywnie spędzać czas poza domem, robić zdjęcia i kręcić filmy z podróży. Na forum pisze pod ksywką Qw3rt.

EA Sports FC 24 - poradnik do gry

19 września 2023

EA Sports FC 24 poradnik to najlepsze porady na start, do rozwoju klubu, gry w obronie i ataku. Opisujemy najlepszych piłkarzy i piłkarki, Ultimate Team, ligi i turnieje, zmiany, wymagania sprzętowe, sterowanie.

EA Sports FC 24 - poradnik do gry

Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

3 sierpnia 2023

Baldurs Gate 3 poradnik, solucja i najlepsze porady - informacje o klasach postaci, ich kreowaniu, zdolnościach i perkach. Pełny opis przejścia zadań głównych i pobocznych. Nie zabrakło też wymagań sprzętowych i opisu sterowania.

Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Diablo 4 - poradnik do gry

2 czerwca 2023

Diablo 4 poradnik, solucja to najlepsze porady na start oraz buildy postaci. Opisujemy najlepsze zdolności, wszystkie ołtarze Lilith, trofea, wymagania sprzętowe, wersje językowe, sterowanie, długość gry.

Diablo 4 - poradnik do gry

Star Wars Jedi Survivor - poradnik do gry

20 kwietnia 2023

Star Wars Jedi Survivor poradnik to najlepsze porady na start, do walki, ulepszania miecza, rozwoju postaci. Opisujemy wszystkie nasiona i rośliny, Echo, nagrania i skany, ataki Mocy, przejścia i skróty, BD-1, czy można być złym, wymagania sprzętowe.

Star Wars Jedi Survivor - poradnik do gry

Forspoken - poradnik do gry

25 stycznia 2023

Forspoken poradnik to podstawowy przewodnik po grze, porady na start, do walki, rozwoju postaci. Podpowiadamy jak levelować, jak uczyć się nowych zaklęć, tłumaczymy skanowanie, Mana Nodes, Autoloot, The Bellfries. Podajemy wymagania sprzętowe, sterowanie.

Forspoken - poradnik do gry

Hogwarts Legacy - poradnik do gry

18 stycznia 2023

Hogwarts Legacy poradnik, solucja to najlepsze porady na start i do eksploracji. Pokazujemy wszystkie Strony przewodnika, zagadki, misje główne oraz poboczne, wybór domu. Przedstawiamy listę mikstur, zaklęć oraz zwierząt, wymagania sprzętowe, sterowanie.

Hogwarts Legacy - poradnik do gry

God of War Ragnarok - poradnik do gry

8 listopada 2022

God of War Ragnarok poradnik, solucja to pełny opis przejścia gry oraz porady na start, do eksploracji, walki, zagadek środowiskowych. Opisujemy Skrzynie Norn, Kruki Odyna, bronie, Mistyczne Bramy, edycje gry, datę premiery.

God of War Ragnarok - poradnik do gry

FIFA 23 - poradnik do gry

27 września 2022

FIFA 23 poradnik to najlepsze porady na start, do gry w obronie, ataku i na bramce, do podań i strzałów. Opisujemy najlepsze formacje FUT, przykładowe startowe składy, najlepsze ligi piłkarskie, top stu piłkarzy, wymagania sprzętowe i sterowanie.

FIFA 23 - poradnik do gry

Steelrising - poradnik do gry

5 września 2022

Steelrising poradnik to najlepsze porady na start, do eksploracji, rozwoju postaci, walki. Omawiamy bronie, ekwipunek, atrybuty, Westalki, Tytanów, Niestabilnych, Mnemy, szybką podróż, konsekwencje śmierci, wymagania sprzętowe, sterowanie.

Steelrising - poradnik do gry

Gwent Rogue Mage - poradnik do gry

12 lipca 2022

Gwent Rogue Mage poradnik, to najlepsze porady na start, do rozgrywki, budowania talii, planowania ścieżki, synergii kart. Opisujemy wszystkie mechaniki, Miejsca Mocy, Wydarzenia, Skrzynie ze skarbami, zaklęcia, artefakty, wymagania sprzętowe.

Gwent Rogue Mage - poradnik do gry

Diablo Immortal - poradnik do gry

2 czerwca 2022

Diablo Immortal poradnik to najlepsze porady na start oraz do eksploracji, craftingu, umiejętności, rozwoju postaci i walki. Opisujemy wszystkie klasy postaci, bossów, multi i singleplayer, czy gra jest darmowa, sterowanie oraz wymagania sprzętowe.

Diablo Immortal - poradnik do gry

Weird West - poradnik do gry

5 kwietnia 2022

Weird West poradnik, to najlepsze porady na start, do eksploracji, walki, rozwoju postaci i ekwipunku. Opisujemy wszystkie mechaniki, obozy, miasta, bounties, wytrychy, jak zdobyć konia i juki, rodzaje przeciwników, wymagania sprzętowe, sterowanie.

Weird West - poradnik do gry

Dread Hunger - poradnik do gry

14 marca 2022

Dread Hunger poradnik, porady to najlepsze porady na start oraz dotyczące klasy postaci, umiejętności, sposobów przetrwania i walki. Opisujemy konsekwencje śmierci, sterowanie statkiem, ładunki wybuchowe, główne mechaniki oraz wymagania sprzętowe.

Dread Hunger - poradnik do gry

Dying Light 2 - poradnik do gry

17 stycznia 2022

Dying Light 2 poradnik, solucja to pełny opis przejścia gry oraz porady na start, do eksploracji, walki, rozwoju postaci. Opisujemy wszystkie znajdźki, inhibitory, wiatraki, anomalie, rodzaje potworów, najlepsze buildy, osiągnięcia i wymagania sprzętowe.

Dying Light 2 - poradnik do gry

Ruined King - poradnik do gry

13 grudnia 2021

Ruined King A League of Legends Story poradnik, solucja to pełny opis przejścia gry oraz porady na start, do rozwoju postaci, walki i eksploracji. Podpowiadamy jak szybko gromadzić XP i złoto, opisujemy wymagania sprzętowe.

Ruined King - poradnik do gry

Football Manager 2022 - poradnik do gry

8 listopada 2021

Football Manager 2022 poradnik, solucja to porady do przejścia gry, najlepsze porady na start oraz do zarządzania klubem piłkarskim, taktyk, treningów, transferów czy scoutingu.

Football Manager 2022 - poradnik do gry

FIFA 22 - poradnik do gry

20 września 2021

FIFA FUT 22 poradnik podpowie Wam, jak wybrać skuteczny i tani skład startowy drużyny i zdobyć jak najwięcej ikon.

FIFA 22 - poradnik do gry

EVE Online - poradnik do gry

16 sierpnia 2021

EVE Online poradnik to najlepsze porady i wskazówki na start gry, do tworzenia i rozwoju postaci, walki oraz zarabiania. Opisujemy wymagania sprzętowe i sterowanie.

EVE Online - poradnik do gry

Dark Alliance - poradnik do gry

7 lipca 2021

Dark Alliance poradnik i solucja to kompletny opis przejścia, najlepsze porady na start oraz porady do atrybutów, klas postaci, walki, eksploracji i rozwoju bohaterów. Wszystkie trofea i wymagania sprzętowe.

Dark Alliance - poradnik do gry

Biomutant - poradnik do gry

18 maja 2021

Biomutant poradnik i solucja to kompletny opis przejścia, najlepsze porady na start oraz do craftingu, eksploracji i walki. Opisujemy wszystkie lokacje, sekrety i znajdźki oraz trofea i wymagania sprzętowe.

Biomutant - poradnik do gry