Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Pojazd - jak przywołać? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 8 grudnia 2020

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 podpowiadamy jak przywołać samochód należący do V (w podobny sposób np. do przywoływania Płotki w grze Wiedźmin 3 Dziki Gon). Dowiesz się również jak wybierać pomiędzy posiadanymi pojazdami.

Możesz przywoływać wyłącznie pojazdy należące do bohatera - Cyberpunk 2077: Pojazd - jak przywołać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Możesz przywoływać wyłącznie pojazdy należące do bohatera. Chodzi tu o maszyny, które:

  1. Odblokowałeś dzięki zaliczaniu questów fabularnych.
  2. Zakupiłeś za kredyty (więcej o tym na dole strony).

Gra nie pozwala natomiast przywoływać pojazdów, które ukradłeś. Musisz powrócić do miejsca, w którym porzuciłeś skradzioną maszynę (jeśli jest to możliwe) lub po prostu ukraść inne podobne auto podczas podróżowania ulicami Night City.

Jest oddzielny klawisz do przywoływania pojazdów - klawisz V w wersji na PC. Pojedyncze wciśnięcie klawisza przywołuje ostatnio używany pojazd bohatera. Obok mini-mapy w prawym górnym rogu ekranu pojawi się informacja z potwierdzeniem o tym, że zamówiona maszyna zmierza w twoją stronę.

Każdy pojazd w grze ma system autonomicznego poruszania się i w teorii powinien być w stanie dotrzeć do miejsca, w którym stoi główny bohater - Cyberpunk 2077: Pojazd - jak przywołać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Każdy pojazd w grze ma system autonomicznego poruszania się i w teorii powinien być w stanie dotrzeć do miejsca, w którym stoi główny bohater. W niektórych sytuacjach gra może mieć jednak z tym problemy - może się tak stać np. jeśli stoisz na jednym z pięter wielopoziomowej lokacji lub po prostu w miejscu, do którego pojazd nie może dojechać. Spróbuj zmienić położenie przechodząc na bardziej otwartą przestrzeń i ponownie wezwać pojazd.

Możesz wybrać jaki z posiadanych pojazdów chcesz przywołać i musisz w tym celu przytrzymać klawisz przywołania maszyny (czyli w wersji na PC przytrzymać klawisz V) - Cyberpunk 2077: Pojazd - jak przywołać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Możesz wybrać jaki z posiadanych pojazdów chcesz przywołać i musisz w tym celu przytrzymać klawisz przywołania maszyny (czyli w wersji na PC przytrzymać klawisz V).

Na ekranie pojawi się lista ze wszystkimi pojazdami, które do tej pory otrzymałeś lub zakupiłeś za kredyty. Możesz wybrać ten konkretny, który cię w danym momencie interesuje.

1 - Cyberpunk 2077: Pojazd - jak przywołać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
Możesz kupować nowe auta po to żeby permanentnie dołączały do garażu V i żeby możliwe było ich zamawianie - Cyberpunk 2077: Pojazd - jak przywołać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Możesz kupować nowe auta po to żeby permanentnie dołączały do garażu V i żeby możliwe było ich zamawianie.

Podcząwszy od drugiego aktu gry będziesz otrzymywał wiadomości z okazjami samochodów i motocykli nadających się do zakupu. Wszystkie tego typu oferty są przenoszone do dziennika i umieszczanie w kategorii Automania (Rides). Musisz dotrzeć do miejsca, w którym stoi zaparkowany pojazd i poprzez wejście w interakcję z nim zapłacić za niego kredytami. Pozyskanej w ten sposób maszyny nie będziesz już mógł stracić (np. w wyniku kradzieży) i pozostanie ona dostępna do końca gry.