Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Jak zdobywać amunicję? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 21 lipca 2023

Jeśli korzystasz z broni dystansowej w Cyberpunk 2077, amunicja będzie Twoim głównym zasobem wykorzystywanym w trakcie rozgrywki. Musisz więc wiedzieć, w jaki sposób zdobywać amunicje - w szczególności, że służy do tego niejedna metoda. Na niniejszej stronie poradnika poznasz wszystkie sposoby odnawiania amunicji.

Znajdowanie w świecie gry

Podstawowym sposobem jest oczywiście dokładne przeszukiwanie odwiedzanych miejsc - Cyberpunk 2077: Jak zdobywać amunicję? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Podstawowym sposobem jest oczywiście dokładne przeszukiwanie odwiedzanych miejsc. W większości lokacji masz szansę na odnowienie zapasów amunicji - w szczególności poprzez korzystanie ze skrzyń z amunicją. Są to po prostu skrzynie wypełnione danym rodzajem amunicji (np. do snajperek czy pistoletów). Wystarczy, że podejdziesz do takiej skrzyni i przeszukasz ją jak każdy inny pojemnik czy ciało przeciwnika.

Warto również przeszukiwać ciała pokonanych wrogów - Cyberpunk 2077: Jak zdobywać amunicję? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Warto również przeszukiwać ciała pokonanych wrogów. Zdarza się, że znajdziesz przy nich amunicję - jej rodzaj zależy od tego z jakiej broni korzystał zabity przeciwnik.

A jeśli skończy Ci się amunicja, zawsze możesz skorzystać z broni białej. Wszelkiego rodzaju katany, noże czy pałki są świetną alternatywą broni dystansowej. Pamiętaj o wykonywaniu uników i stałym poruszaniu się, aby zmniejszyć szansę na trafienie Twojej postaci.

Kupowanie od handlarzy

Amunicje znajdziesz też u handlarzy bronią - zostali oni oznaczeni na mapie ikoną pistoletu - Cyberpunk 2077: Jak zdobywać amunicję? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Amunicje znajdziesz też u handlarzy bronią - zostali oni oznaczeni na mapie ikoną pistoletu. Wystarczy, że udasz się do jednego z takich miejsc. Tam przy pomocy kredytów możesz kupić poszukiwany rodzaj amunicji.

Crafting

Amunicję bez większych problemów możesz wytworzyć samodzielnie - Cyberpunk 2077: Jak zdobywać amunicję? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Amunicję bez większych problemów możesz wytworzyć samodzielnie. Wystarczy, że będziesz posiadał odpowiednią liczbę materiałów do craftingu (komponentów) - te zdobędziesz podczas eksploracji świata, a także dzięki rozkładaniu przedmiotów. W oknie Wytwarzania wybierz interesującą Cię amunicję - dowiesz się, jakich komponentów potrzebujesz.