Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Punkty atrybutów - jak wydać? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 9 stycznia 2021

Z tej strony poradnika do gry Cyberpunk 2077 dowiesz się, w jaki sposób wydać zdobyte punkty atrybutów (attributes points).

W grze Cyberpunk 2077 rozwijasz swoją postać poprzez rozdawanie punktów atrybutów i atutów (perków). Zdecydowana większość czynności, które wykonujesz w trakcie rozgrywki jak np. wykonywanie misji głównych, zadań pobocznych, kontraktów, zabijanie przeciwników, zapewnia punkty doświadczenia. Po zdobyciu odpowiedniej ilości XP Twoja postać awansuje na kolejny poziom doświadczenia (maksymalnie 50) i otrzyma jeden punkt atrybutów do rozdania.

Zdobyte punkty atrybutów możesz rozdać w menu głównym gry po przejściu do zakładki postaci - Cyberpunk 2077: Punkty atrybutów - jak wydać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Zdobyte punkty atrybutów możesz rozdać w menu głównym gry po przejściu do zakładki postaci. W lewym górnym rogu wyświetla się ilość posiadanych punktów atrybutów, które można rozdać w jedną z pięciu dostępnych kategorii: Budowa Ciała (Body), Refleks (Reflexes), Zdolności Techniczne (Technical Ability), Opanowanie (Cool) oraz Inteligencja (Intelligence). Każda kategoria związana jest z określonymi umiejętnościami postaci i odblokowuje dostęp do określonych atutów (perków). By rozdać punkt atrybutu należy podświetlić wybraną kategorię, a następnie przytrzymać odpowiedni przycisk (F na PC).

Raz wydanych punktów atrybutów nie da się cofnąć lub zresetować dlatego dobrze się zastanów, na co chcesz je przeznaczyć. Jeśli nie jesteś pewien jak rozdać zdobyte punkty atrybutów, przykładowe buildy postaci zamieściliśmy w rozdziale Buildy postaci.