Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Zamknięte drzwi - jak otworzyć? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 16 grudnia 2020

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 podpowiadamy jak otwierać zamknięte drzwi. Możesz natrafiać na nie w trakcie questów oraz ogólnie podczas eksploracji lokacji, do których V nie ma prawa wstępu.

W Cyberpunk 2077 nie ma tradycyjnych wytrychów - Cyberpunk 2077: Zamknięte drzwi - jak otworzyć? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

W Cyberpunk 2077 nie ma tradycyjnych wytrychów. Są natomiast inne sposoby radzenia sobie z tematem zamkniętych drzwi. Warto zawsze podejmówać próby ich otwarcia, gdyż mogą one pozwalać szybciej dotrzeć do celu misji czy np. splądrować składzik z wartościowym lootem.

Najbardziej oczywisty sposób na otwarcie drzwi to wykazanie się odpowiednio rozwiniętym atrybutem:

  1. Budową ciała na potrzeby wyważenia drzwi.
  2. Zdolnościami technicznymi na potrzeby rozbrojenia zamka drzwi.

Na ekranie wyświetla się informacja ile punktów danego atrybutu jest wymaganych do wykonania czynności. Czerwony kolor oznacza, że masz ich za mało, zaś niebieski sygnalizuje akcję możliwą do wykonania.

Warto zaznaczyć, że nie wszystkie drzwi oferują obie opcje ich otwarcia. Niektóre można tylko wyważyć, inne otworzyć tylko poprzez rozbrojenie zamka.

Kolejna technika to odnalezienie karty dostępu, która pozwoli na otwarcie drzwi - Cyberpunk 2077: Zamknięte drzwi - jak otworzyć? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Kolejna technika to odnalezienie karty dostępu, która pozwoli na otwarcie drzwi. Najlepiej zbadać ciała wszystkich okolicznych przeciwników, gdyż karty mogą znajdować się w ich posiadaniu.

Jeszcze inna technika to otwarcie drzwi z poziomu sieci lokalnej - Cyberpunk 2077: Zamknięte drzwi - jak otworzyć? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Jeszcze inna technika to otwarcie drzwi z poziomu sieci lokalnej. Musisz w tym celu odnaleźć terminal komputerowy. Może on (ale nie musi!) posiadać zakładkę Sieć lokalna (Local Network) i umożliwiać m.in. zdalne otwarcie drzwi.

Dość rzadkim przypadkiem jest otwieranie drzwi w oparciu o hakowanie i wiąże się to z koniecznością zużycia na ten cel odpowiedniej ilości pamięci RAM - Cyberpunk 2077: Zamknięte drzwi - jak otworzyć? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Dość rzadkim przypadkiem jest otwieranie drzwi w oparciu o hakowanie i wiąże się to z koniecznością zużycia na ten cel odpowiedniej ilości pamięci RAM. Niestety zdecydowaną większość drzwi nie można w ten sposób odblokowywać, ale mimo wszystko warto szukać okazji i dla pewności skanować zamknięte drzwi. Może się okazać, że hakowanie jest w danym przypadku dostępne.

Jeśli wszystkie inne metody zawiodą, to możesz po prostu poszukać innego przejścia do celu misji i pomocna może tu okazać się mini-mapa - Cyberpunk 2077: Zamknięte drzwi - jak otworzyć? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Jeśli wszystkie inne metody zawiodą, to możesz po prostu poszukać innego przejścia do celu misji i pomocna może tu okazać się mini-mapa. Rozglądaj się za innymi wejściami do budynku, innymi korytarzami, czy za miejscami, w których można zaliczyć wspinaczkę i np. ominąć zamkniętą bramkę albo dostać się do budynku wejściem od strony wyższego piętra/dachu.