Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Pułapki - jak rozbrajać? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 9 stycznia 2021

Ta strona poradnika do gry Cyberpunk 2077 zawiera podpowiedzi jak rozbrajać pułapki odnajdywane w świecie gry. Jest dostępnych kilka technik na zneutralizowanie miny - pułapki i odblokowanie dalszego przejścia.

W zdecydowanej większości przypadków główną motywacją do zneutralizowania napotkanej pułapki jest odblokowanie dalszego przejścia - Cyberpunk 2077: Pułapki - jak rozbrajać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

W zdecydowanej większości przypadków główną motywacją do zneutralizowania napotkanej pułapki jest odblokowanie dalszego przejścia. Dla pewności warto jednak zawsze sprawdzić mini-mapę i rozejrzeć się, gdyż możesz znaleźć alternatywne ścieżki.

Istnieją wyjątki od tej reguły - Cyberpunk 2077: Pułapki - jak rozbrajać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Istnieją wyjątki od tej reguły. Przykładowo w głównym queście Bilet wstępu mężczyzna o pseudonimie Brick jest przetrzymywany z użyciem pułapki, której przedwczesna detonacja może go zabić (problem ten opisaliśmy dokładnie na osobnej stronie Brick - jak go uwolnić?).

Z pułapkami możesz radzić sobie na kilka sposobów - Cyberpunk 2077: Pułapki - jak rozbrajać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Z pułapkami możesz radzić sobie na kilka sposobów:

1) Rozbrojenie pułapki dzięki Zdolnościom technicznym - Po zbliżeniu się do pułapki możesz dowiedzieć jakie są wymagania do jej rozbrojenia, tzn. ile punktów atrybutu Zdolności techniczne jest wymaganych.

2) Wyłączenie pułapki dzięki hakowaniu - Możesz załączyć skaner i namierzyć pułapkę - Cyberpunk 2077: Pułapki - jak rozbrajać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

2) Wyłączenie pułapki dzięki hakowaniu - Możesz załączyć skaner i namierzyć pułapkę. Gra może pozwolić na użycie hacka Rozbrojenie (Disarm) po to żeby bezpiecznie zneutralizować zagrożenie.

3) Celowe zdetonowanie pułapki - To najlepsza taktyka jeśli śpieszy ci się lub jeśli nie możesz skorzystać ani z hakowania ani ze zdolności technicznych - Cyberpunk 2077: Pułapki - jak rozbrajać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

3) Celowe zdetonowanie pułapki - To najlepsza taktyka jeśli śpieszy ci się lub jeśli nie możesz skorzystać ani z hakowania ani ze zdolności technicznych. Nie stosuj tej techniki jeśli komuś w wyniku eksplozji może wydarzyć się krzywda. Ostrzelaj pułapkę z bezpiecznej odległości żeby nie otrzymać obrażeń w wyniku eksplozji.