Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: NetWatch czy Voodoo Boys - kogo wybrać? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 18 grudnia 2020

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 znajdziesz opis ważnego wyboru, który będziesz musiał podjąć w misji Rozpoznanie wzorca (I Walk the Line).

Po wejściu na teren GIM (Gran Imperial Mall) spotykasz się z agentem NetWatchu, który chce dogadać się z V i wyjaśnia powód dla którego pojawił się w Pacifice. Możesz przystać na jego propozycję lub nie, a Twój wybór będzie miał określone konsekwencje.

1 - Cyberpunk 2077: NetWatch czy Voodoo Boys - kogo wybrać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
  1. Zgadzasz się: agent powie Ci, że netrunnersi chcieli Cię wykorzystać, pomoże Ci pozbyć się wirusa wgranego przez Voodoo Boys i będziesz mógł bezpiecznie wyjść z budynku, bez walki. Co więcej, uwolni Brigitte i Ti Neptune z LOD w zamian za możliwość zatrzymania zdobytych wcześniej danych. Ta decyzja będzie miała nieco później fatalne konsekwencje dla Brigitte i jej ludzi przez co cały gang Voodoo Boys będzie wrogo nastawiony do V;
  2. Odmawiasz: ta decyzja będzie miała poważne konsekwencje dla agenta NetWatchu. Uderzasz mężczyznę i podpinasz się do niego łączem personalnym. Voodoo Boys wykańcza wszystkich zlokalizowanych agentów. V traci przytomność i obejrzysz scenkę z resetem systemu - agent miał rację, chcieli Cię wykorzystać i zabić.