Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 18 stycznia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 znajdziesz mini FAQ. Znalazło się w nim wiele pojedynczych pytań, które mogą cię nurtować w związku z premierą gry. Dowiesz się m.in. czy Cyberpunk 2077 otrzyma swoją wersję mini-gry Gwint, czy można skończyć grę nikogo nie zabijając, czy gra pozwala na opuszczanie Night City, oraz czy można grać dalej po zaliczeniu głównego wątku fabularnego.

Cyberpunk 2077: Rozdzielczość 4K - czy gra obsługuje?

Tak. Gra w rozdzielczości 4K jest możliwa na PC, PS4 Pro, Xbone One X, PS5, Xbox Series S i Xbox Series X.

W przypadku komputerów osobistych będzie trzeba jednak zainwestować co najmniej w GeForce GTX 1080Ti i Intel i7-8700K, aby móc cieszyć się płynną rozgrywką w 4K.

Cyberpunk 2077: Miejsce akcji - gdzie?

Akcja gry toczy się w fikcyjnym mieście Night City - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Akcja gry toczy się w fikcyjnym mieście Night City. To metropolia położona pomiędzy Los Angeles a San Francisco w stanie Kalifornia.

Miasto podzielone jest na 6 dystryktów: City Center, Watson, Westbrook, Heywood, Pacifica oraz Santo Domingo. Wszystkie dzielnice są dostępne do eksploracji już od samego początku gry. Dodatkowo możliwe jest przemierzanie pustkowi - Badlandów otaczających metropolię.

Cyberpunk 2077 Afterlife The Card Game - czy wchodzi w skład gry?

Cyberpunk 2077 - Afterlife: The Card Game to gra karciana, która trafi na rynek w 2020 roku - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - Afterlife: The Card Game to gra karciana, która trafi na rynek w 2020 roku. Nie wchodzi ona w skład Cyberpunk 2077, a jedynie będzie do niej nawiązywać.

Cyberpunk 2077: Gwint - czy się pojawia?

Nie, w grze nie pojawia się ani Gwint, ani jakakolwiek podobna mu gra karciana.

Cyberpunk 2077: Zabijanie dzieci - czy gra na to pozwala?

Nie - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Nie. W Cyberpunk 2077 spodarycznie spotyka się dzieci, aczkolwiek gra nie pozwala zranić ani zabić dziecka. Dzieci są też niewidoczne po uruchomieniu trybu fotograficznego (Photo Mode). Jest to jeden z niewielu ocenzurowanych przez autorów elementów gry.

Cyberpunk 2077: Zawalenie zadania - czy jest możliwe?

Tak. Niektóre zadania można zawalić. Jeśli zakończysz je porażką wpłynie to na kolejne misje i decyzje bohaterów, w dalszych częściach rozgrywki.

Cyberpunk 2077: Posiadanie kilku pojazdów - czy jest dozwolone?

Tak, w grze można kupować nowe pojazdy i dodawać je do swojej kolekcji - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Tak, w grze można kupować nowe pojazdy i dodawać je do swojej kolekcji. Posiadane maszyny składowane są w garażu. W dowolnym momencie gry można przyzwać do siebie pożądany model (w oparciu o system autonomicznego poruszania się).

Wzywanie pojazdów opisaliśmy dokładnie na osobnej stronie Przywołanie pojazdu - jak?. Dodatkowo polecamy zajrzeć na stronę Pojazdy i garaż.

Cyberpunk 2077: Ważni NPC-e - czy mogą zginąć?

Większość ważnych NPC-ów w Cyberpunk 2077 nie może zginąć nawet jeśli będziesz im życzył śmierci i podejmiesz próbę zaatakowania ich - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Większość ważnych NPC-ów w Cyberpunk 2077 nie może zginąć nawet jeśli będziesz im życzył śmierci i podejmiesz próbę zaatakowania ich. Prowadzone z nimi rozmowy i wybierane agresywne / wrogie opcje dialogowe mogą co najwyżej doprowadzić do pogorszenia relacji z nimi.

Niektóre ważne postacie fabularne zginą w trakcie gry, aczkolwiek dochodzi do tego w miejscach zaplanowanych w ramach fabuły gry.

Cyberpunk 2077: Odkrycie całej gry - czy wystarczy jedno przejście?

Nie. W Cyberpunku 2077 wiele zależy od naszych wyborów i umiejętności. Jeśli nie wykonasz jakiegoś zadania bądź wybierzesz inną drogę (niektóre decyzje mogą się wzajemnie wykluczać), możesz nie otrzymać danej misji bądź nie dotrzeć do konkretnej lokacji.

Jeśli będziesz chciał poznać wszystkie tajemnice tej gry będziesz zmuszony do parokrotnego przejścia tego tytułu (bądź do dokładnego przeanalizowania naszego poradnika).

Cyberpunk 2077: Ukończenie gry bez śmierci NPC-ów - czy możliwe?

Tak, nie jest to łatwe, ale wykonalne. Możesz unikać mordowania innych osób przede wszystkim dzięki skradaniu się i wybieraniu alternatywnych ścieżek i sposobów zaliczania questów.

Cyberpunk 2077 oferuje też specjalne sposoby na ogłuszanie przeciwników w zastępstwie dla mordowania ich. Tyczy się to też bossów i konfrontacje z nimi można rozegrać pokojowo. Po więcej szczegółów przejdź na stronę Ukończenie gry bez zabijania - czy jest możliwe?.

Cyberpunk 2077: Mikrotransakcje - czy są?

Twórcy gry zapewniają, że w trybie dla pojedynczego gracza nie natkniemy się na żadne mikrotransakcje - ani takie, które będą dodawały bonusy naszej postaci, ani takie, które będą zmieniały nasz wygląd.

Do gry będzie można dokupić dwa duże DLC, które będą dostępne jakiś czas po wydaniu gry - konkretne daty nie są jeszcze znane. Będą to prawdopodobnie obszerne dodatki fabularne na wzór tych z Wiedźmina 3.

Jest szansa, że mikrotransakcje mogą pojawić się w trybie multiplayer. Założenia tego trybu są dopiero w fazie projektowania i nie będzie on dostępny w dniu premiery gry. Multiplayer zadebiutuje w późniejszym terminie i dopiero w dalszej fazie pracy nad nim dowiemy się ostatecznie czy mikrotransakcje pojawią się i jaki będą miały charakter.

Cyberpunk 2077: DLC - będzie?

Gra Cyberpunk 2077 oprócz kilku dużych płatnych dodatków fabularnych otrzyma także małe DLC i część z nich będzie darmowa. Małe dodatki będą mogły dotyczyć np. nowych skórek dla postaci, nowych unikalnych przedmiotów, czy dodatkowych questów. Autorzy podkreślają, że chcą w ten sposób podziękować graczom, którzy zdecydowali się na zakup ich gry.

Cyberpunk 2077: Tryb battle royale - czy jest?

W grze nie będzie popularnego ostatnio trybu battle royale. Informacja ta została oficjalnie potwierdzona przez twórców Cyberpunka.

Cyberpunk 2077: Wybory moralne - jak wyglądają?

W grze Cyberpunk 2077 możemy określać swoją postać poprzez wykonywanie różnorodnych aktywności i dokonywanie przeróżnych wyborów - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

W grze Cyberpunk 2077 możemy określać swoją postać poprzez wykonywanie różnorodnych aktywności i dokonywanie przeróżnych wyborów. W grze jednak nie pojawia się bezpośredni system moralności, informujący nas o tym czy nasz wybory są dobre czy złe. Wszystkiego dowiadujemy się z czasem wykonując kolejne aktywności i obserwując nasz wpływ na świat.

Zupełnie niezależnie funkcjonuje system reputacji, w ramach którego otrzymuje się punkty reputacji za pomaganie mieszkańcom Night City. Gromadzenie reputacji nie jest jednak powiązane z podejmowaniem wyborów moralnych.

Cyberpunk 2077: Zakończenia - ile ich jest?

Cyberpunk 2077 oferuje graczom kilka różnorodnych zakończeń. Wpływają na nie decyzje podejmowanie przez bohatera w trakcie rozgrywki.

W naszym poradniku znajdziesz dokładny opis każdego zakończenia oraz dowiesz się co zrobić, aby tak zakończyć grę.

Cyberpunk 2077: Kontynuowanie gry po skończeniu fabuły - czy możliwe?

Tak, można grać dalej po ukończeniu głównej fabuły.

Cyberpunk 2077: Losowe questy - czy są w grze?

Nie, w grze nie pojawiają się losowe zadania. Wszystkie misje są stworzone ręcznie przez co powinny zawierać ciekawą fabułę, dzięki której zatracisz się w pobocznych aktywnościach.

Cyberpunk 2077: Wsparcie dla modów - czy jest dostępne?

Gra Cyberpunk 2077 na start nie ma mieć oficjalnego wsparcia dla modów. Twórcy zapewniają jednak, że zajmą się tą sprawą po wydaniu gry. Na razie chcą w pełni skupić na rozwijaniu produkcji.

Cyberpunk 2077: Podział na główne i poboczne misje - czy jest w grze?

Tak, w grze obowiązuje podział na główne misje oraz na poboczne zadania, kontrakty i aktywności - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Tak, w grze obowiązuje podział na główne misje oraz na poboczne zadania, kontrakty i aktywności. Istotną cechą gry jest natomiast to, że główne misje zbudowane są na kształt głównej linii, od której odchodzą poszczególne gałęzie i rozszczepiają się na kolejne odnogi. Bardzo istotne jest to, że niektóre odgałęzienia mogą się ze sobą łączyć i na siebie nachodzić prowadząc w ten sposób do wielu różnych konkluzji.

Podsumowując - Przebieg danej misji czy całego fragmentu linii fabularnej będzie mógł nieco inaczej wyglądać przy każdym kolejnym przejściu gry i gwarantować unikalne doświadczenia. Będzie to bowiem uzależnione nie tylko od pojedynczych dużych wyborów, ale od całej masy czynników i od tego czy one wystąpiły i w jaki sposób na siebie oddziaływały.

Cyberpunk 2077: To FPS czy RPG?

Cyberpunk 2077 to gra RPG akcji z otwartym światem. W tej produkcji znajdziesz rozwój postaci, szeroką gamę umiejętności, perki zwiększający biegłość w danej dziedzinie oraz system wyborów.

Cyberpunk 2077: Klasa postaci - czy wybiera się ją w grze?

Nie, dla tworzonej postaci nie wybiera się klasy. Możesz stworzyć swoją własną postać i płynnie przechodzić pomiędzy wieloma różnymi stylami gry.

Na ostateczny kształt postaci w Cyberpunk 2077 wpływają takie czynniki jak wydawanie punktów rozwoju na atrybuty, ulepszanie umiejętności, odblokowywanie perków czy korzystanie z różnych typów wyposażenia. Temat ten dokładniej omówiliśmy m.in. na stronie Rozwój postaci - jak przebiega?.

Cyberpunk 2077: Pływanie - czy jest w grze?

Tak. Twój bohater jest w pełni wysportowany i chętny do eksplorowania świata. V możesz nie tylko biegać i prowadzić auta, ale również pływać! Z wodą będzie związanych sporo aktywności, które będziesz mógł wykonać eksplorując świat gry.

Cyberpunk 2077: Podziemia i lochy - czy są w grze?

Tak, choć nie do końca można je nazwać lochami. W Cyberpunk 2077 pojawiają się podziemne konstrukcje nadające się do odwiedzenia. Gra nie posiada jednak żadnych losowych dungeonów nastawionych na zdobywanie lootu.

Cyberpunk 2077: Domy uciech - czy znajdują się w grze?

Tak, w Cyberpunk 2077 można korzystać z usług prostytutek (damskich i męskich) odnajdywanych w pobliżu domów uciech - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Tak, w Cyberpunk 2077 można korzystać z usług prostytutek (damskich i męskich) odnajdywanych w pobliżu domów uciech. Oprócz tego możliwe jest inicjowanie pełnoprawnych romansów z wybranymi NPC-ami.

Więcej szczegółów znajdziesz w rozdziale Romanse i na stronie Prostytutka / Seksworker - jak opłacić?.

Cyberpunk 2077: Opuszczenie miasta - czy jest dozwolone?

Tak, ale dopiero po ukończeniu wprowadzenia do fabuły - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Tak, ale dopiero po ukończeniu wprowadzenia do fabuły. Po tym jak zaliczysz początkowe questy cały świat stanie przed tobą otworem. Oznacza to m.in. możliwość swobodnego wyjechania poza miasto po to żeby zacząć badać sąsiadujące z nim pustkowia.

Dodatkowa informacja - Wybierając pochodzenie Nomada rozpoczniesz grę właśnie na Badlandach, aczkolwiek twoim pierwszym zadaniem będzie przedostanie się do Night City. Początkowo nie spędzisz więc dużo czasu na pustkowiach.

Cyberpunk 2077: Dotarcie do krawędzi mapy świata - co się wydarzy?

Cyberpunk 2077 niestety posiada zbliżony mechanizm do Wiedźmina 3 polegający na zawróceniu bohatera po tym jak dotrze do jednej z krawędzi mapy świata. Wyświetlona zostanie też informacja o tym, że w danym miejscu kończy się świat gry.

Cyberpunk 2077: Zmiana płci - czy gra na to pozwala?

W Cyberpunku 2077 możesz stworzyć postać jakąkolwiek sobie zamarzysz - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

W Cyberpunku 2077 możesz stworzyć postać jakąkolwiek sobie zamarzysz. Dotyczy to także momentu utworzenia nowego bohatera w momencie rozpoczynania kampanii. W grze Cyberpunk 2077 nie wybiera się odgórnie narzuconej męskiej lub kobiecej postaci. Zamiast tego definiuje się typ ciała na bazie własnych preferencji. Gra pozwala również na wybór czy kreowana postać ma przemawiać głosem mężczyzny czy kobiety.

Oczywiście w dalszym ciągu możliwe jest utworzenie "klasycznego" mężczyzny lub kobiety, aczkolwiek jest to jedna z wielu dostępnych opcji.

Cyberpunk 2077: Czy wszystkie postacie komunikują się w jednym języku?

Nie, nawet jeśli ustawimy konkretną wersję językową gry (np - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Nie, nawet jeśli ustawimy konkretną wersję językową gry (np. polską lub angielską), to nie wszystkie napotykane postacie będą porozumiewały się w tym właśnie języku. Może to prowadzić do problemów ze zrozumieniem tego co niektórzy napotykani NPC-e chcą nam przekazać lub czego od nas oczekują.

W momencie rozpoczynania gry sterowana postać dysponuje podstawową wersją podręcznego tłumacza (translatora). Pomoże on w tłumaczeniu wybranych popularnych języków w Night City (np. hiszpańskiego i japońskiego) - język napisów dla obsługiwanych języków może być podmieniany w czasie rzeczywistym. Gra pozwoli na instalowanie ulepszeń translatora po to żeby poznawać kolejne języki oraz rzadsze dialekty (np. kreolski).

Cyberpunk 2077: Romanse - czy są?

Tak - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Tak. W Cyberpunku 2077 znajdziesz kilka postaci, z którymi będziesz mógł romansować. Wpływ na twoje związki będzie mieć jednak twoja orientacja seksualna. W odróżnieniu od heteroseksualnego Geralta twoja postać będzie zależna od Ciebie i od Twoich wyborów.

Pamiętaj jednak, że większość postaci niezależnych również ma przypisana orientację seksualną przez co możesz nie mieć szans u niektórych bohaterów. Wszystkie możliwe związki opisaliśmy w rozdziale Romanse.

Cyberpunk 2077: Gdzie jest Keanu?

Wake up Samurai, we have a city to burn - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
"Wake up Samurai, we have a city to burn"

Johnny Silverhand, odtwarzany przez Keanu Reevesa, odgrywa bardzo ważną rolę w fabule Cyberpunk 2077. Postać ta w grze pojawia się w formie "cyfrowego ducha" i do pierwszego "spotkania" V z Johnnym dochodzi w końcówce aktu 1 kampanii. Po więcej informacji przejdź na stronę Johnny Silverhand w rozdziale Towarzysze.

Cyberpunk 2077: Ray tracing - czy gra go wspiera?

Tak, Cyberpunk 2077 wspiera ray tracing - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Tak, Cyberpunk 2077 wspiera ray tracing. Oznacza to, że Cyberpunk 2077 będzie oficjalnie wspierać tę technologię. Jednak do odpalenia tej opcji potrzebujesz solidnego sprzętu, aby móc cieszyć się płynną rozgrywką.

Cyberpunk 2077: Pety - czy można mieć własne zwierzę?

Jedynym petem, który może towarzyszyć bohaterowi, jest bot-pająk Flathead. Jeżeli stworzysz postać specjalizującą się w umiejętnościach klasy Techie, to możesz ulepszać bota i dodawać mu nowe funkcje. Gra pozwala na wydawanie poleceń robotowi Flathead. Maszyna może m.in. atakować przeciwników, przejmować kontrolę nad urządzeniami, rozmontowywać przedmioty i zbierać części na potrzeby craftingu.

W Cyberpunku 2077 nie znajdziemy odpowiednika Płotki z Wiedźmina 3, czyli żywego zwierzęcego towarzysza, którego można byłoby dosiąść i na jego grzbiecie podróżować po świecie gry.

Cyberpunk 2077: Żywe zwierzęta - czy pojawiają się w grze?

Tak, aczkolwiek ich różnorodność będzie raczej niewielka - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Tak, aczkolwiek ich różnorodność będzie raczej niewielka. Podróżując po świecie Cyberpunka 2077 spotkasz przede wszystkim popularne udomowione odmiany zwierząt. Są to między innymi koty, które można pogłaskać, a jednego z nich nawet zaadoptować. Instrukcję, jak to zrobić, znajdziesz na osobnej stronie poradnika: Kot - jak zdobyć / adoptować?.

Cyberpunk 2077: HUD - czy można wyłączyć?

Tak, gra pozwala wyłączyć cały HUD lub jego poszczególne elementy - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Tak, gra pozwala wyłączyć cały HUD lub jego poszczególne elementy. HUD w grze Cyberpunk 2077 został opracowany w taki sposób żeby sprawiał wrażenie "nałożenia" jego elementów na pole widzenia bohatera (dzięki czemu całość wygląda niczym wyświetlona na siatkówce cyberoka). Jeśli jednak interfejs użytkownika ci przeszkadza możesz go wyłączyć.

Opcje wyłączania elementów HUD-a znajdują się w zakładce Interfejs. Możesz wyłączyć m.in. mini-mapę, paski zdrowia, wytrzymałości i tlenu, paski energii nad głowami bossów, podpowiedzi, ikony czynności, celownik czy informacje o aktualnie wybranym queście z dziennika.

Cyberpunk 2077: Cykl dnia i nocy - czy jest obecny w grze?

Tak - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Tak. W grze jest pełny cykl dnia i nocy. Może on realnie wpływać na przebieg misji. Przykładowo po zapadnięciu zmroku w danej lokacji może zmniejszyć się liczba strażników patrolujących okolicę.

Cyberpunk 2077 pozwala na przyśpieszanie czasu na życzenie. Może to być pomocne jeśli np. daną misję chcesz rozegrać nocną porą albo zakraść się gdzieś po zapadnięciu zmroku.

W grze doświadczymy też zmian pogody oraz opadów deszczu. Należy jednak zaznaczyć, że kwaśny deszcz ma jedynie charakter kosmetyczny i nie wpływa w żaden sposób na rozgrywkę, np. nie zmusza do wyposażenia bohatera w ubiór chroniący przed skutkami kwaśnego deszczu.

Cyberpunk 2077: Multiplayer - czy gra oferuje rozgrywkę online?

Tryb multiplayer został wstępnie zapowiedziany, aczkolwiek autorzy nie podzielili się żadnymi szczegółami na jego temat. Studio CD Projekt RED pragnie w pierwszej kolejności skupić się na opracowaniu całej zawartości trybu dla pojedynczego gracza. Multiplayer nie jest dostępny w premierowej wersji gry. Cyberpunk 2077 początkowo będzie tytułem w 100% nastawionym na rozgrywkę singleplayer.

Więcej informacji na temat trybu dla wielu graczy znajdziesz na osobnej stronie Multiplayer w naszym przewodniku po grze.

Cyberpunk 2077: Wersja na Switch - czy się ukaże?

W tym momencie nie ma takich informacji. Na razie gra została wydana na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S i Xbox Series X.

Cyberpunk 2077: Wersja VR - czy będzie wsparcie dla gogli wirtualnej rzeczywistości?

Prawdopodobnie nie. Twórcy Cyberpunka 2077 przyglądają się rozwojowi technologii gogli wirtualnej rzeczywistości (PSVR, Oculus, Vive i innych), ale nie mają w planach wydania specjalnej edycji gry z myślą o VR.

Cyberpunk 2077: Dekorowanie mieszkania bohatera - czy jest możliwe?

Nie, główny bohater w trakcie przechodzenia gry będzie mieszkać w jednym z bloków w Night City - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Nie, główny bohater w trakcie przechodzenia gry będzie mieszkać w jednym z bloków w Night City. Gra nie pozwala na zmianę miejsca zamieszkania.

Nie przewidziano też opcji własnoręcznego dekorowania mieszkania czy zmiany mebli. Należy jednak zaznaczyć, że wygląd mieszkania będzie uzależniony od wybranej ścieżki życiowej podczas kreowania bohatera i będzie mógł automatycznie zmieniać się w toku gry.

Cyberpunk 2077: Świat gry - jak duży jest?

Mapa świata w grze Cyberpunk 2077 jest nieco mniejsza od tej z Wiedźmina 3 - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Mapa świata w grze Cyberpunk 2077 jest nieco mniejsza od tej z Wiedźmina 3. Należy jednak zaznaczyć, że o ile w Wiedźminie przemierzało się sporo otwartych niezamieszkałych przestrzeni, akcja Cyberpunka 2077 rozgrywa się w głównej mierze w gęsto zaludnionym mieście. Cyberpunk 2077 pozwala ponadto na wchodzenie do budynków i są one wielopoziomowe. Gracze nie muszą obawiać się tego, że zabraknie w grze ciekawych miejsc do odwiedzenia.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Mapa świata w naszym atlasie.

Cyberpunk 2077: Stacje radiowe - czy są w grze?

Tak, w trakcie podróżowania po świecie gry możesz słuchać muzyki serwowanej przez kilka różnych stacji radiowych - Cyberpunk 2077: Najczęściej zadawane pytania - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Tak, w trakcie podróżowania po świecie gry możesz słuchać muzyki serwowanej przez kilka różnych stacji radiowych. Podobnie jak np. w serii GTA każda stacja specjalizuje się w graniu innego gatunku muzyki - może to być np. rock, pop, techno, metal czy muzyka elektroniczna.

W przeciwieństwie do Grand Theft Auto w Cyberpunk 2077 nie pojawiają się znane licencjonowane utwory. Muzyka została skomponowana w całości na potrzeby opisywanej produkcji i przy tworzeniu niektórych utworów brały udział prawdziwe zespoły.

Cyberpunk 2077: Czy pojawi się w Xbox Game Pass?

Gra Cyberpunk 2077 na pewno nie pojawi się w ramach usługi Xbox Game Pass w dniu światowej premiery, tzn. 19 listopada 2020 roku. Autorzy nie mają też na chwilę obecną żadnych planów związanych z dodaniem Cyberpunka 2077 do biblioteki Xbox Game Pass w późniejszym terminie.